• malumunuz bunun gibi trol hesaplarının olacak olan olayları önceden haber vermesi ve olayın olması.bakalım olacak mı merak ediyorum.

diziye bile tahammülleri yok bunların,hele bir de başkanlık gelsin neler yapabilirler hayal gücünüze bırakıyorum.
  • yarın yeni bölümü var ve hala fragmanı yayınlanmadı.üstelik sosyal medya da ciddi oranda kaldırıldığına dair dedikodumu desem bilgi paylaşımı mı desem bilemedim.ancak şunu söyleyim eğer cidden bir siyasi bir neden den ötürü kaldırıldı ise iktidarın hiçbir açıklaması olamaz 1 kasım da akp ye oy vermiş muhafazakar bir ailenin bir ferdi olarak ben bugüne kadar film de en ufak bir sorun görmedim hatta akp yi rahatsız edecek en ufak bir sahne yok ha mustafa kemal paşa dan rahatsız oldular ise orası ayrı inşallah kaldrılmamıştır

perşembe günlerini bana iple çektiren dizidir.inşallah kaldırılmamıştır.yareppim
  • en son 16 şubatta yayınlanan bölüm totalde (2) ve ab'de (1) ilk 3 te kendine yer bulmuş. siyasi bir baskı olmadıkça kaldırmazlar gibime geliyor. kalkarsa sebebi bellidir yani *.

http://www.medyafaresi.com/ratingler/2017-02-16
  • ne olacaktı ki, milli mücadele ve birlik mesajı içeriyor danaların işine gelmez.
  • akp hükümeti değil düşen reytinglerden sebep olan. izleyici kitleniz bile tutarlı değil.
  • medya sektöründe olan biri olarak , reyting konusunda bir problemi olmadığını , tamamen kanal baskısı siyasal sebeplerden ötürü biteceğini düşündüğüm dizi. yoksa sadece halit ergenç ' in oyunculuğu için bile izlenecek dizidir.
  • şahsımı şaşırtmıştır. zira, daha dün sokağındaki köşkte çekimleri yapılıyordu.
  • yalan haberdir. dağılın!
  • öyle bir final yapilmali ki, har şey yarım birakilmali, her şey yerli yerine oturdugunda mutlaka bir gün yeniden başlamak üzere...
  • 3 mayıs ya da değil, bilmiyorum, ama bu sezon son olduğu haberlerdeydi.

buradan bir not, bu sezonu hiç planlayamadılar ve azizenin tecavüz hikayesi ve yeni yunan komutanın oyunculuğu hariç çok vasat geçti. keşke olayları uzatmaktansa kısıtlı süreyi iyi değerlendirselerdi.
hesabın var mı? giriş yap