şükela:  tümü | bugün
 • atanamamış yandaş medya pratiklerinden bir kuple..

  haber linki

  ekşide hacklenen bu hesabımdan ne paylaşımları yapılmış diye bakarken sabiha doğan adlı yazarın övüldüğünü, onun twitter'ında da dolar bozdur kampanyasında halk 17 milyar dolar bozdurdu tweetini gördüm.

  google'da aratınca benzer yığınla haber çıkıyor . (ne hikmetse hepsi de yandaş medya birader)
 • dolar 5 tl olunca görüşürüz. ama sonra sokağa çıkıp hükümeti devirmeye falan kalkmak yok. sakin sakin vatan sevmeye devam edin.
 • daha dün 12 milyardı lan, ne ara bozdunuz o 5 milyarı?

  "fetö'nün darbe girişiminin ardından vatandaşların 12 milyar dolar değerinde dövizi türk parasına çevirdiklerini hatırlatan kurtulmuş, şunları kaydetti"
  http://www.milliyet.com.tr/…r-fire-siyaset-2354673/

  hani böyle bir şey gerçekten olmuşsa da, o dolar bozduran vatanseverler akp tabanı olamaz.

  "ancak türkiye'deki 81 ilin 76'sında tl cinsi tasarruf mevduatı dövizi geçerken, 5 kentte bunun tam tersi bir durum yaşanıyor. buna göre, kayseri, kırşehir, yozgat, nevşehir ve aksaray'da yaşayan mudilerin tasarruf mevduatı hesaplarında tl'den daha fazla döviz yer alıyor. "

  http://www.hurriyet.com.tr/…ulunduran-5-il-30340244

  izninizle bankadaki 4 milyar dolarımı bozdurup, makbuzuyla bedava traş olmaya gidiyorum.
 • doların yükselmesinde suçun öncelikle feto'ya, sonrasında ise moodys'e ait olduğunu öğrenmemizi sağlamış haber.

  ne güzel ülke ayrıca lan; nasıl ölürsen öl, ucunda hükümetin karı varsa şehitsin; para bozdurunca vatanseversin, zerre kadar düşünmeden sokağa atlayıp kendini vurdurunca kahramansın...
 • millet elinde avucunda olan birikimini parasızlıktan bozduruyor olabilir. açlıktan kırılmamak için birikimlerini bozduranlar üzerinden algı yönetimi yapabilmek büyük beceri. milletin kenarda bozduracak parası kalmadığında acaba ne yapacaklar merak içindeyim. lakin hükümet insanları o kadar gerizekalılaştırma politikası uyguladı ki bir çok insan iq kaybına uğramış durumda, bazı kesimlerde çift hane olan iq tek hanelere düştüğü için kimse birşeye itiraz etmeden yaşayıp gidiyor.
 • o kadar doları kim aldı, hepsi köşedeki döviz bürosundan yurtdışında yerleşiklere mi satıldı?
 • yani diyorsun ki dolar aslında 4 lira şu anda.sular kesik, var olan suyu yani bir kova suyu üstüne attık yanmaya devam ediyor.
 • işin enteresan tarafı; bu haberlere rağmen aynı süre içerisinde dolara dönüş daha fazla oldu (nette dolar artışı daha fazla). *

  sevgili akp'liler, sanırım içinizden bazıları "akpliyiz biz, reisin yolundayız!!" deyip şov yaparken size hainlik yapıyor. gene kandırıldınız :(
 • "vatansever zenginler de bozulan dolarları ucuza topladı. yersen." şeklinde devam ettirilmesi gereken cümledir.