şükela:  tümü | bugün
 • efendim bu internet aleminde bulabileceğiniz müthiş bir nimet. artık pc başındayken ya da elimizde telefonlar varken, bir yerlerden televizyon mutlaka açık oluyor. haa ben açmıyorum diyenler mutlaka vardır. ama bu müthiş program sayesinde sanırım artık açacaksınız.

  neyse konuya gelelim. kodi'yi mutlaka duymuşsunuzdur. bu program da kodi tabanında ama çok daha kolay kurulumu olan ve neredeyse tek bir kurulumla her kanalı açabilen bir program. kodi'de add-ons'lar patlayabiliyor, yenilerini falan bekliyorsunuz. yani ufak dertler olabiliyor. belki bunda da olur bilmiyorum çünkü programı yeni keşfettim. ama şöyle söyleyebilirim 20-25 gündür sorunsuz kullanıyorum. lig maçlarından, tv kanallarına kadar hd'ye yakın görüntüyle izliyorum.

  netflix'ten tutun, amazon prime'a, yabancı dizilerden, yabancı filmlere kadar müthiş bi arşivi var.

  bir gün türk televizyonlarını youtube hariç internette hd izleyebileceğimi hiç düşünmemiştim. neredeyse lig maçlarını bile hdye yakın bir görüntüde izleyebiliyorsunuz.

  not: ortalama üstü bir internet, yani 15-20mbit arası internet gerekli.

  kurulum videosu
 • muazzam bir program. halen popüler olmamış olması çok ilginç. akla gelebilecek tüm yayınları sadece internet bağlantısına sahip olarak izlemek mümkün. tabi bu bağlantı fiber falan olursa daha iyi olur yayının donmaması için.

  https://www.vavoo.tv/
 • kurulum esnasında bundle adresi olarak "vavoo.tv" yerine "vavoo.to" yazılarak "live tv" bölümünde şifreli şifresiz cicitürk d-zımart tivişubu dahil her şeyi beleşe izlettirebilecek efsane program.
 • denemeyi düşündüğüm programdır.

  telefon uygulamasında sıkıntılar olduğuna dair yorumlar okudum. bu yüzden mobilden yana güvensizim. pc kurulumunu deneyeceğim deneyimlerimi buradan edit geçeceğim.

  not: bu entrynin esas amacı başlığı uplamaktır. bilenler bilmeyenlere anlatsın...
 • ben neden bugüne kadar kullanmadım dedirten uygulamadır. mağaradan yeni çıktık malum.