şükela:  tümü | bugün
  • efendim bu internet aleminde bulabileceğiniz müthiş bir nimet. artık pc başındayken ya da elimizde telefonlar varken, bir yerlerden televizyon mutlaka açık oluyor. haa ben açmıyorum diyenler mutlaka vardır. ama bu müthiş program sayesinde sanırım artık açacaksınız.

neyse konuya gelelim. kodi'yi mutlaka duymuşsunuzdur. bu program da kodi tabanında ama çok daha kolay kurulumu olan ve neredeyse tek bir kurulumla her kanalı açabilen bir program. kodi'de add-ons'lar patlayabiliyor, yenilerini falan bekliyorsunuz. yani ufak dertler olabiliyor. belki bunda da olur bilmiyorum çünkü programı yeni keşfettim. ama şöyle söyleyebilirim 20-25 gündür sorunsuz kullanıyorum. lig maçlarından, tv kanallarına kadar hd'ye yakın görüntüyle izliyorum.

netflix'ten tutun, amazon prime'a, yabancı dizilerden, yabancı filmlere kadar müthiş bi arşivi var.

bir gün türk televizyonlarını youtube hariç internette hd izleyebileceğimi hiç düşünmemiştim. neredeyse lig maçlarını bile hdye yakın bir görüntüde izleyebiliyorsunuz.
    android, pc, mac için indirme linki: vavoo.tv
    kurulum yaparken vavoo.tv yazan yeri vavoo.to olarak değiştirmeniz gerekiyor. farklı add on lar için biraz araştırırsanız çok daha farklı içerikler bulabilirsiniz. bulursam editleyeceğim tekrar.

not: ortalama üstü bir internet, yani 15-20mbit arası internet gerekli.

kurulum videosu

edit: link eklendi
  • muazzam bir program. halen popüler olmamış olması çok ilginç. akla gelebilecek tüm yayınları sadece internet bağlantısına sahip olarak izlemek mümkün. tabi bu bağlantı fiber falan olursa daha iyi olur yayının donmaması için.

https://www.vavoo.tv/
  • kurulum esnasında bundle adresi olarak "vavoo.tv" yerine "vavoo.to" yazılarak "live tv" bölümünde şifreli şifresiz cicitürk d-zımart tivişubu dahil her şeyi beleşe izlettirebilecek efsane program.
  • denemeyi düşündüğüm programdır.

telefon uygulamasında sıkıntılar olduğuna dair yorumlar okudum. bu yüzden mobilden yana güvensizim. pc kurulumunu deneyeceğim deneyimlerimi buradan edit geçeceğim.

not: bu entrynin esas amacı başlığı uplamaktır. bilenler bilmeyenlere anlatsın...
  • ben neden bugüne kadar kullanmadım dedirten uygulamadır. mağaradan yeni çıktık malum.
  • g.onetech kanalında hakkında bayağı kafa yoran bir youtuberin dizi, film ve iptv izlemek isteyenlere bol bol yardımcı olduğu uygulamadır.

bugüne kadar nasıl denk gelmedim şaştım kaldım doğrusu.
  • bugüne kadar varlığından haberdar olmadığıma şaşırdığım uygulama. arayüzü on numara. iptv'den daha stabil çalışıyor ve bildiğim kadarıyla bedava. kimseye bahsetmeyeceğim bu platformdan, toplu halde bir kere bulaşırsak bokunu çıkarırız sistemin.

edit: ve beklenen olup cortlamıştır.
  • ücretsiz olması şaşırtıcı.. büyük ihtimalle yakın zamanda herkes keşfeder ve uygulama patlar
  • iptv başlığında biralexdegilimtabiki adlı yazarın bahsetmesiyle keşfetmiş olduğum, epey de beğendiğim uygulama. her platformda kullanılabiliyor olması da en büyük özelliği.

digiturkplay üyeliğim olmasına rağmen bu akşamki beşiktaş maçını bu platform üzerinden izleyip deneme yapacağım.

not: beni düşündüren tek tarafı ücretsiz olması. malum, biz türk milleti olarak elimize geçen her şeyi patlatmayı iyi beceriyoruz. *
  • kullanımı giderek yaygınlaştıkça ülkemizde patlama riski yüksek program. o yüzden fazla ses etmeden kullanın derim

edit: evet patlattık el birliğiyle. hayrını görelim.