şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kurulum esnasında bundle adresi olarak "vavoo.tv" yerine "vavoo.to" yazılarak "live tv" bölümünde şifreli şifresiz cicitürk d-zımart tivişubu dahil her şeyi beleşe izlettirebilecek efsane program.
  • denemeyi düşündüğüm programdır.

telefon uygulamasında sıkıntılar olduğuna dair yorumlar okudum. bu yüzden mobilden yana güvensizim. pc kurulumunu deneyeceğim deneyimlerimi buradan edit geçeceğim.

not: bu entrynin esas amacı başlığı uplamaktır. bilenler bilmeyenlere anlatsın...
  • ben neden bugüne kadar kullanmadım dedirten uygulamadır. mağaradan yeni çıktık malum.
  • g.onetech kanalında hakkında bayağı kafa yoran bir youtuberin dizi, film ve iptv izlemek isteyenlere bol bol yardımcı olduğu uygulamadır.

bugüne kadar nasıl denk gelmedim şaştım kaldım doğrusu.
  • bugüne kadar varlığından haberdar olmadığıma şaşırdığım uygulama. arayüzü on numara. iptv'den daha stabil çalışıyor ve bildiğim kadarıyla bedava. kimseye bahsetmeyeceğim bu platformdan, toplu halde bir kere bulaşırsak bokunu çıkarırız sistemin.

edit: ve beklenen olup cortlamıştır.
  • ücretsiz olması şaşırtıcı.. büyük ihtimalle yakın zamanda herkes keşfeder ve uygulama patlar
  • kullanımı giderek yaygınlaştıkça ülkemizde patlama riski yüksek program. o yüzden fazla ses etmeden kullanın derim

edit: evet patlattık el birliğiyle. hayrını görelim.
  • program 3-5 bir şeyler at demeye başladı bile. €3,99 karşılığında pro üyelik istiyor.
    çözümü (pc için) gayet basit:

pro üyelik istediğinde "e" tuşuna basın, fareyi sol üstte yer alan "guide" menüye getirin. quick launch menuyu yapın. hepsi bu kadar. zırt pırt menülerde dolaşmayın, yine para istiyor şeytan.

edit: son gelen güncellemeyle bu açığı kapatmış ipneler.
  • son güncellemeyle cicitürk kanallarında sıkıntı var gibi. çözümü veya alternatifi olan bilgilendirirse sevinirim
  • son güncellemenin üstünden 2 gün geçtikten sonra android tv'de de para isteyen uygulamadır.

yok mudur bunun bir çaresi a dostlar?