• harika program,kodi gibi repo-addon derdi yok.direk kur-çalıştır ve izle.
  • şifreli şifresiz kanalları izletme konusunun hakkını veren program. zira oradan buradan bulunan saçma sapan programlar haftada bir zortluyordu. istiktar abidesi resmen. içerisinde bulunan netflix seçeneğinden türkçe altyazılı indirme yapmayı da denedim fakat henüz başarılı olamadım. denemeye devam..
  • denemeyi düşündüğüm programdır.

telefon uygulamasında sıkıntılar olduğuna dair yorumlar okudum. bu yüzden mobilden yana güvensizim. pc kurulumunu deneyeceğim deneyimlerimi buradan edit geçeceğim.

not: bu entrynin esas amacı başlığı uplamaktır. bilenler bilmeyenlere anlatsın...
  • ben neden bugüne kadar kullanmadım dedirten uygulamadır. mağaradan yeni çıktık malum.
  • g.onetech kanalında hakkında bayağı kafa yoran bir youtuberin dizi, film ve iptv izlemek isteyenlere bol bol yardımcı olduğu uygulamadır.

bugüne kadar nasıl denk gelmedim şaştım kaldım doğrusu.
  • bugüne kadar varlığından haberdar olmadığıma şaşırdığım uygulama. arayüzü on numara. iptv'den daha stabil çalışıyor ve bildiğim kadarıyla bedava. kimseye bahsetmeyeceğim bu platformdan, toplu halde bir kere bulaşırsak bokunu çıkarırız sistemin.

edit: ve beklenen olup cortlamıştır.
  • kullanımı giderek yaygınlaştıkça ülkemizde patlama riski yüksek program. o yüzden fazla ses etmeden kullanın derim

edit: evet patlattık el birliğiyle. hayrını görelim.
  • son güncellemeyle cicitürk kanallarında sıkıntı var gibi. çözümü veya alternatifi olan bilgilendirirse sevinirim
  • mobil kullanımda da ödeme ekranını atlamanın mümkün olduğu stream platformu.

ihtiyacınız olan bir klavye bağlamak (usb otg ile ya da bluetooth). klavyeden e tuşuna basıp, sonrasında backspace tuşuna basılarak sorun halledilebilir. backspace çalışmaz ise ekrandan geri tuşuna basılabilir.

(bkz: usb otg)
  • indirmeye çalışırken virüs uygulaması aldığım software. bu yüzden indirmedim.
hesabın var mı? giriş yap