• başta bose,jbl olmak üzere pek çok kaliteli markanın satışına yapan internet sitesidir.
    gerek firma yetkilisi gerekse çalışan hanımefendi son derece değerli ve kaliteli insanlar.
    internet alışverişinde benim gibi tez canlı ve pimpirikli insanlar için önemli bir güven kapısı.

başımdan geçen alışveriş olayını anlattığımda her şey daha iyi anlaşılacaktır sanırım.
    firmayı ilk kez gittigidiyor üzerinden fark ettim. bir akıllı saat siparişi verdim. kargo geldi son derece hevesle açtım kutuyu saatin üst kısmında açılma var. kutuyu ilk açmamış olsam allah var “acaba” derdim.mağaza yetkilisine telefonla ulaştım “prosedür gereği değişim yok hemen gönder iade alalım abi” dedi.geri gönderdim.
    bu defa hepsiburada’da konisyon farkından dolayı aynı firmanın az daha uygun ilanını gördüm.bu defa oradan satın aldım.bu defa gelen saatte şarj almıyordu.firma yine anlayış gösterdi.onu da iade aldı.ben artık işi inada bindirdiğimden midir nedir bi kez daha hepsiburada üzerinden sipariş verdim.bu defa da ülkemizin en nadide (!?) kargo firmalarından biri olan aras’ın boğaziçi transfer merkezinde kargom kayboldu. bir hafta boğuştum heriflerle.ne aras kargoyu kaybettiğini kabul etti ne de hepsiburada bana sahip çıktı.vavastore şırrak diye 4.kez saat gönderdi bana.şimdi kolumda gayette memnunum.

bir müşteriye dört sefer aynı saati gönderdiler.biri kargoda kayboldu. ben saati kullanırken onlar aras denen firma kırıntısıyla uğraşıyorlar.
  • kutusu açılmış ürünü, koruyucu bandın üstüne yenisini yapıştırarak sıfır diye satan firma.
hesabın var mı? giriş yap