şükela:  tümü | bugün
  • ankara çayyolu'nda bir hayvan hastanesi. websitelerinden ekran görüntüsü aldım, kenarda dursun. ekibimiz sayfasından: https://i.hizliresim.com/qdxo4w.jpg

bu klinik açık kalır mı ya da bu şahıslar veterinerlik yapmaya devam eder mi, bilemiyorum. ama kendisini ve hayvanlarını düşünen google'da bu isimleri aratıp ilgili haberleri okumadan kapılarını çalmasın bence.

hukuken sıkıntı çıkmaması adına ancak bu kadar yazabiliyorum.
  • moca veteriner kliniği olarak hizmet vermeye devam ediyor. nasıl devam ediyor, bu kliniğe kim gidiyor, bu adam nasıl serbest bırakıldı merak konusu!
  • duvarları içerisinde, genç bir veterinerin hastane sahibi ve ortağı tarafından tecavüz ediliği hastane.

profesörün tecavüzü (1)
    profesörün tecavüzü (2)
    adlı yazıda olayların yaşandığı klinik.
    ilk entryde bahsedilen 2 kişi de olayların kahramanları.

olayları okudukça aklıma daha iğrenç şeyler geliyor.
    bu sapıklar oradaki hayvanlara da tecavüz etmiş olabilir.
    kimin nereden haberi olacaktı ki?
  • tecavüzcü hastanesidir. uğrayacağız.
  • sahibi olan doktor tarafından gencecik bir kıza tecavüz edilmiştir.
    (bkz: hasan bilgili)
  • insana tecavuz ediliyorsa, burada hayvanlara neler yapılıyordur? diye merak ettiğim... yüzlerinden pislik akan iki adet sapik barındıran ve acilen kapatilmasi gereken hayvan hastanesidir.
  • bir hayvan hastanesi.
    harbiden benim de aklıma geldi. insana fantezi olsun diye bunları yapan kim bilir hayvanlara neler neler yapmıştır düşünmek bile istemiyorum.
  • (bkz: hasan bilgili) (bkz: serkan durmaz) (bkz: hüseyin şenyurt)

organize suç örgütü firma
  • bir genç veteriner hekimin iddialarına göre içerisinde tecavüze uğrayarak , zorla tutulmuş olduğu klinik.
  • mağdurları susuyor konuşan da o kadar iğrençlikten sonra çekinerek konuşuyor ama potansiyel kill bill senaryosu yazmış adamlar bir araya gelip. tecavüz dayak zaten çok korkunç, bir de ertesi gün boyunca damardan uyuşturucu verip alıkoymak tecavüze devam etmek ne yahu?