131 entry daha
  • adeta yürüyen entry nick uyumu.
  • annesiyle ilgili yorum yaptigim entry'imi sildiren aktroll. tum akpliler gibi gerceklerden rahatsiz olmaktadir.
  • (bkz: aktroll)

bu sıralar mesaide kendisi.para lazim heralde.
  • bu tipler yazar olabiliyor ama ben hala 2 sene oldu bekliyorum
  • sözlüğe ilk adım attığı günden beri, provokatif başlıklar açıp halkı kin ve düsmanlığa teşvik eden, atatürk ve cumhuriyet değerlerine sürekli bir şekilde hakaret eden bu şahıs ile alakalı sözlük yönetimi neden sessiz kalıyor cidden bana birisi açıklasın.

diğer yazarlar burada formatı ihlal etsek dahi anında caylak edilirken/ uçurulurken sözlükteki her anı provokasyon ile geçen, her entry si cumhuriyet değerleri ve atatürk'e hakaret dolu bu şahıs için neden hiç bir yaptırım uygulanmıyor?
  • dikkat çekmek isteyen bir budalaya verilecek en güzel cevap sessiz kalmaktır.
  • bu karaktersiz yazarın burada tutulmasıyle ne amaçlanmak isteniyor ?

tanım: ibanlı aktroll.
  • 8000 kişilik ekibiyle ekşi sözlüğü kapattıracağız, herkese dava açacağız ve bunun gibi türlü sikko söylemlerin sahibi aktroll. arkadaş yeni kanı kaynayan trollerden. büyük zıplamalarla çok damgaladı kendini. tebrik eder, bol engeller dileriz.
  • bugün ayın 15 i. maaşı yatmıştır. hatta destan, bayram ikramiyesi bile almıştır. sonuçta bu ve bunun gibiler devlet kadrolarında istihdam ediliyor. kim bilir sigortası hangi meslekten nasıl gösteriliyor.
  • ülkenin çoğunluğunun oy verdigi partiye oy veren birisi.

acı ama gerçek.
27 entry daha
hesabın var mı? giriş yap