şükela:  tümü | bugün
  • gayet hızlı ve efektif çalışan bitcoin ve altcoin bürosu. ilk işlemim çok hızlı gerçekleşti.
  • satış emri verdiğiniz ripple'ı 4 postada satan ve her satışta işlem fee alan site. diğer sitelerde böyle bir ücret alınmıyor diye biliyorum. yanlışsam yeşillendirin.
  • an itibari ile paket olmuş sanal para borsası. zaten bir ara durumu toparlamak için marketi kapatmışlardı, şimdiyse komple sistemi kapatmışlar. iyi ki zamanında zararına da olsa ordan çıkmışım, yoksa para batacakmış. hala kullanıyor olanlara geçmiş olsun diyorum.
  • cok yigilma oldu heralde bugun. ara ara devre disi kaldi ama verdigim emirleri de tak tak tak yapmis canlarim benim. bi raa para gondermek icin cebellesip ikimiz de kazandik.
  • 24 saat boyunca işlemleri askıya almışlar. 24 saat hizmet veremeyecekseniz kapatıp gidin zaten.
  • 24 saat sonunda halen açılmayan.

para göndermek için belirtilen banka listesinde "teb bankası" yazmasından anlamıştım ne kadar profesyonel olduklarını ve vazgeçip yatırmamıştım. geçmiş olsun. umarım yüklü miktar yatıran yoktur.