• calisma seklini merak ettigim coin borsasi. kullanan olup, bilgilendirebilirse cok memnun olacagim.
  • satış emri verdiğiniz ripple'ı 4 postada satan ve her satışta işlem fee alan site. diğer sitelerde böyle bir ücret alınmıyor diye biliyorum. yanlışsam yeşillendirin.
  • sürekli çöken site. üstelik açıldığında da vermiş olduğunuz alım-satım emirlerini kafalarına göre silmiş oluyorlar. ne iş anlamadım?
    ama güzel düzen kurmuşlar. coinleri dünya piyasasından daha pahalı satıyorlar, oradan kâr, alım satımdan komisyon o da güzel. para çekerken komisyon o da güzel. paranız tırtıklanıyor bir şekilde.
    becerebilenler yabancı sitelerden alım satım yapsın bence.
  • şu ana kadar ripple ve litecoin olduğu için kullandığım (tabiki bitcoin ve ethereum da var) ancak muhtemelen diğer türk borsaları gibi hiç bir işi doğru düzgün yapamayan bir kripto para değişim borsası. küçük bir altyapıyla büyük bir işe girişmişler ancak her yoğunlukta sıkıntı çıkıyor, site erişime kapanıyor filan. henüz oturmamış bir siteleri mevcut.

yakın zamanda iota, bch, dash gibi farklı coinler de eklenecekmiş, çeşitlilik açısından güzel fakat sistem kesin iyice altüst olacak, ekibe başarılar dilerim. kullanmayı düşünenler için bir süre daha uzak durulması zihin sağlığınız için iyi olacaktır.

yabancı borsalara nazaran komisyon ve ücretler konusunda diğer yerli borsalar gibi avantaj sağlasa da nakit çekimde 7 lira gibi yerli muadil borsalara göre yüksek bir ücret alıyorlar (paribu ve koineks'te 3 lira)
  • buradan ripple çektiğimizde karşı tarafa ne kadar sürede geçebildiğini merak ettiğim site.

saatlerdir cebe gelen mesaja da onay dönüşü yaptığım halde istediğim işleme alınmamış durumda.
  • içeriğinde ripple olması büyük avantaj sağlayan bitcoin alım-satım sitesi.

hesaplarıma göre ripple ile alım satım yaparsanız en düşük komisyon değerine sahip bitcoin ticaretini yapabilirsiniz.

henüz güvenilir olup olmadığı ispatlanmış değil.
  • saat 9.50de para yatırdım saat 13.20 hala hesabıma geçmedi. çok yavaş.
  • 7 saatte parayı hesaba geçiremediler. çok yavaş çalışan bir sistemleri var.
  • son zamanlarda sıkıntısız kullandığım site

bu videoda benden olsun

https://www.youtube.com/…qo4pjmp0qlbeaipowhw03c010c
  • alım satım emirleri şaibeli.
    satış emri verdim, bakiyeden düştü ama tl bakiye artmadı. manuel bişey yaptılar ve tekrar tahtaya koydular emri eski fiyattan. halbuki gerçekleşmesi gerekiyordu.
    kaçarak uzaklaşın.

zaten sitede kullanılan gramerden nasıl bir site olduğunu anlayabilirsiniz. duyuruları okuyun yeter. ahanda örnek size;

"aynı borsalar arası coin transfer işlem limitiniz 30 gün içerisinde en fazla 3 keredir.
    3 işlem sonrasında vebitcoin coin borsasına coin getirebilirsiniz fakat nakit olarak çekim yapabilirsiniz"

atarlı ve çomar bir teyze yazıyor duyuruları kesin. illa bitcoin dışında işlem yapmak istiyorsanız bittürk veya koineks kullanın.
hesabın var mı? giriş yap