şükela:  tümü | bugün
  • istanbul üniversitesi adli tıp enstitüsü'nün sağ tandanslı öğretim üyesi.
    kadir çelik'in programında sağlı sollu ayar yemişliği vardır..
  • 2009 yerel seçimlerde chpnin beylikdüzünden adayıdır; fakat chpli beylikdüzü halkı tarafından "dp'li, mhp'li, bbp'li aday istemiyoruz" denilerek protesto edilmektedir.
  • kendi özgeçmişi ve beylikdüzü'nde seçimi kazanma olasılığına dair bir yazı:
    bir internet sitesinden alıntı

yrd. doç.dr.vecdet öz, chp'nin bahçeşehir'den beylikdüzü'ne transferi… doktor. iyi eğitim almış, girişimci, söylemleri ise çok eski.. hala köykentlerden, halk meclislerinden söz ediyor. çok ciddi projesi yok. başkan adayı olması chp beylikdüzü ilçe teşkilatını karıştırdı. ilçede şok istifalar yaşandı. büyükbirlik partisi üyesi olduğu söylendi. internet sitesinde büyük birlik partisi üyesi olmadığına dair belge yayınlıyor. yakın arkadaşlarının çoğu milliyetçi kesimin tanınan isimleri… en son ilçe başkanı yücel aslıoğlu'nun görevden alınmasından sonra ilçe teşkilatının desteği yetersiz kaldı. meclis üyelerinin çoğunun beylikdüzü'nde oturmaması ve değişik ilçelerden gelmesi kafaları karıştırdı. tek gücü beylikdüzü'nde yoğunlukta olan chp'lilerin kendisini desteklemesi… seçim kampanyası çok zayıf… kazanması mucize…

yazılanların çoğuna katılıyorum; kendi partisinden bile tam destek alamadığı için kampanya zayıf kaldı; ancak beylikdüzü, chp'nin yeni kalelerinden biri olmaya aday. bu yüzden bunca dezavantaja rağmen kazanabilir.
  • adalet partisi (evet böyle bir parti hala var) genel başkanı.
  • dyp anap ap ittifakı nın baskanlık secimindeki ortak adayı.

aday olabilmek icin 100 bin imzaya ihtiyac duyuyorlar.
  • ysk'ya imza yoluyla cumhurbaskani adayi olmak için basvuran 4 kişiden biri. diğerleri; doğu perinçek, temel karamollaoglu ve meral akşener.
  • ysk aciklamasina gore cumhurbaskanligi icin aday olmus.
  • adalet partisi'nin resmi sitesindeki öz geçmişinde, liseyi birincilikle bitirdiği bilgisi yer alan ama nedense lisans eğitimini hangi fakültede tamamladığı bilgisi bulunmayan siyasetçi.
  • özgeçmişini ve diplomatik kariyerini yeni okudum. sebepsiz yere rahatlık ve güven hissettim. oyum kendisinindir.
  • ilk gün itibariyle cumhurbaşkanlığı adaylığında 215 imza almış adaydır.