şükela:  tümü | bugün
757 entry daha
  • iyiyi de kötüyü de kucakladım, daha da büyüdüm sayende.
    her şey için teşekkürler!
    artık, daha bereketli ve daha güzel sürprizlerle dolu yeni bir seneyi karşılamanın vaktidir.
  • sonuna doğru kıyak geçmiş olsa da öncesi kötü geçen bir yıl....

umarim 2020 daha planli olmasina rağmen güzel sürprizlerle geçer...
  • sen de bir yalandan ibaretmişsin.
  • hayatımın en büyük hüznünü verdin bana. inşallah hiç bir yıl, bir daha senden nefret ettiğim kadar kendinden nefret ettirmez.
  • 1 ocak sabahı kız arkadaşımla birlikte öğlene doğru ayılmıştık. televizyonu açtık, çağla şikel'in programında bir astrolog 2019 yılında hangi burcu ne bekliyor temalı bir şeyler anlatıyordu.
    ikizler'e geldiğinde "bu yıl ikizlerin yılı olacak" dedi.

gerçekten de öyle oldu.
    2019 benim için genelde talihsiz geçen hayatımda istisnai bir yıl oldu. iş, para, ev, aşk gibi konularda şansım açıldı. askerlik yaptım, takımım 1. ligi şampiyon bitirip süper lig'e çıktı, manitamla birlikte yaşamaya başladım vs. vs.

seni hep güzel anacağım 2019. umarım 2020 seni aratmaz.
  • yolun yarısına geldiğim ama yine de hayatımın en güzel yılı oldun 2019.
    yıllardır çektiğim sıkıntıların meyvelerini yeni yeni toplamaya başladım.
    yeni ve güzel bir evim oldu.
    mesleki anlamda bir çok başarı sağlayıp adımı duyurdum ve saygı kazandım.
    fazla kilolarımdan kurtulup, hayatımda hiç olmadığım kadar güçlü ve fit oldum.
    hiç hasta olmadım. çok az ilaç kullandım.
    2020 gelsin bakalım.
  • bana dibi de gösterdin, mutlu da ettin.

mayıs-eylül dönemini unutmayacağım.
  • aslında iyi başlamıştı...plan basitti ilk çeyrekte yıllardır başıma bela olan askerlik işinden kurtulacağım daha sonra iş yerinde beklediğim terfiyi alıp 2.çeyrek sonlarına doğru sevdiğim insanla evleneceğim. 2019 hayatımın yılı olacak ve bunu hep dile getirecektim.peki ne oldu , askere gittim beklediğimden iyi geçiyordu herşey bunca yıl bunun için mi stres yapmışım diyordum.20 günün keyfini çıkarmaya çalışıyordum.son 10 gün kala artık herşey daha da güzel giderken evleneceğim insan tarafından terk edildim. evet 20 günlük askerlikte , kısa dönem falan gitsem geldiğim de 6 aya premature bir bebek sığdırırdı heralde.bitmez gecelerin ardından döndük eve kendimizi toplamaya çalıştık . sonra terfi edeceğimiz iş yeri konkordato ilan etti , battı . arabamı sattım yine topladım bişeyleri toplarım dedim. daha kötüsü olmaz derken hayattaki en değerli varlığım babam rahatsızlandı. organ nakli süreci , hastane geceleri , bitmez sıkıntı , düşünceler derken babacığımı eve çıkardık . bir şeyleri yoluna koymuştuk en azından , hiç bir şey olmazsa dağ gibi babam vardı gölgesi yeterdi. tabi 2019 un sürprizleri bitmemişti , 1 hafta içinde ani gelişen sepsik şok sonucu babamı da kaybetmiştim. yani kısacası iş-aşk-aile her şeyi kaybettim bir sene içinde. 2018 31 aralık gecesi 10 dan geriye sayarken bu kadar şeyi kaybedeceğimi bilsem durması için dua ederdim. şimdi 2019 31 aralık da hiç bir şeyden geri saymayacağım nasıl olsa istediği gelip bir şeyler alıp götürecek...2020 sizin yılınız olsun , senin yılın olsun ...
  • umarım bir daha görüşmeyiz...
  • 2500 lira kredi kartı borcu ile veda edip yeni seneye borçla gireceğim
112 entry daha