şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • yapmam dediğim şeyleri yaptırdın, düşünmem dediğim şeyleri aklımdan çıkaramaz oldum. teşekkürler 2020. belki seneye düzelir her şey. o zamana dek ölmemiş olursam tabi.
  • 2021 gelip de 2020' yi aratırsa onun da amınakoyım.
  • siktir git
  • ben bir şey yapmadım ki not bırakayım, 2020 bana bir not bıraksın. umarım geçerli bir açıklaması vardır.

edit: bu fikrime paralel, yeni yıl 2021’in gelişini de kutlamayacağım. 2020’yi bitirip, geldiğim için o beni kutlasın*.
  • en sevdiğim şeylerden biri olan, evde tek başıma zaman geçirme durumunu bu kadar sıkıcı hale getirdiğin için teşekkürler.
  • keşke baştan başlasan. keşke sil baştan seni yaşayabilsem.
  • global çapta son derece berbat bir yıl olsa da bireysel olarak baya yapıcı oldu benim için. -geç de olsa- neredeyse mükemmel bir iş bulmam, çaba sarf etmeden öküz gibi kilo vermem, aldığım yaşla iyice dinginleşmem, hayatımdan zarar zeval insanları def etmem.. gerçekten on numara verimli bir yıl geçirdim. sanki hayatımdaki kronikleşmiş sıkıntıları toplu olarak doğurup, hafifleyip kurtuldum.
  • can yücel gibi küfür edesim geliyor. ama senenin de suçu yok. yine insanlara edelim küfürümüzü
  • çok güzel başlamıştın sonra yokuş aşağı. yallah git.
  • lütfen artık bit ya da siktir git dostum.
1865 entry daha