şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vangölü elektrik dağıtım aş.'nin kısaltması. yönetim kurulu başkanlığını kazım türker yürütmektedir. van, bitlis, muş ve hakkari illerinin elektrik dağıtımını gerçekleştirmektedir.

  http://www.vedas.com.tr/
 • sözde doğu anadoluda birkaç ildeki elektrik dağıtımından sorumlu olan şirket. sözde zira vanda kaç gündür elektriklerin kesik olması yüzünden ofiste iş yapamıyoruz. bunların yüzünden buzdolabım bir kere yandı. ki bu durumdan mağdur onlarca insan var. müşteri hizmetlerine ulaşabilmek ise sadece seçilmişlere bahşedilen bir onur. bir de faturayı geciktirdiğiniz anda elektrikleri kesen bunun laciverdi parekende şirketi var vepsaş diye. öyle ki elektriklerin borçtan dolayı kapatıldığı durumlarda bile bu durumu anlamıyoruz normal kesintidir herhalde deyip geçiyoruz. şu anda da sabah ondan bu yana elektrikler yok. ofiste bilgisayarı çalıştıramadığımzdan boş boş oturuyoruz. elektrik neydi elektrik emekti
 • vedaş: van gölü elektrik dağıtamama aymazlık şirketi.

  kale mahallesi'nde elektrik kesintisi olacak diye sitelerinden bildirirler ancak ne hikmetse kale mahallesinde değil, şirinevler mahallesi'nde kesinti olur.

  müşteri memnuniyeti de eksi düzeydedir.
  müşteri hizmetlerini hangi gün ya da saatte ararsanız arayın, bir muhatap bulup görüşmeniz oldukça zordur.

  ayrıca müşteri hizmetlerinden önce sizi yönlendiren telesekreterin ne dediğini anlayana aşk olsun.
 • bir saat erken gittiğim iş görüşmesine, geliş sırasıyla mülakata alalım demelerine rağmen ik'dan kaynaklanmayan nedenlerle benden sonra gelen 2 kişinin arkasına atıp görüşme saatinden bir saat sonra mülakata alan şiko.
  yazılı sınav sonucunda ikinci görüşmeye çağrılmama rağmen ama biz bu teknolojileri kullanıyoruz sizin kullandıklarınızı değil der gibi bakarlar. izzeti ikramda da pek noksanlar. halbuki, iki seferdir mülakatlara teşrif etmeyen sorumluların içtiklerinden sunabilirlerdi.