şükela:  tümü | bugün
  • fener muriqi'ye 4 milyon euro + alper + berke + barış(kiralık) vermiş,

rize alper ve berke'yi parlatıp tekrar fener'e geri satar, muriqi'yi de bedavaya geri alır.
  • senin vizyonunu sikeyim başkan dedirten adam. adam resmen kendi topuğuna sıktı. dünyada forvet bitti galiba.

şu adamı alacağına balotelliyi free'ye alsan daha mantıklı bir hareket yapardın. aynı para aynı masraf aq.

verdiği parayı açıklayacak mı kap'ta? yok. ne derlerse inanacağız. senin galatasaray takıntını sikeyim. neyse ki benim vizyonum az geniş de o yüzden sms falan atmadım mal gibi.
  • alperi versinler 2 milyon da para versinler, vedatı vermeselerde olur,
  • fenerbahçe'nin düştüğü durumlara bak ya.

anadolu topçusu bile gitmemek için ayak diretiyor.şaka gibi.
  • vedat muriqi giresun'da oynadığı zamandan beri beğenirim ve fenerde iyi işler yapacağını düşünüyorum. fakat elvir boliç olur demek gerçekten çok iddialı. boliç dediğin adam da her şey vardı, kafa vururdu, orta mesafeden şut atardı, penaltı atardı, son vuruşları çok çok iyiydi. kısacası elvir boliç şimdi oynuyor olsaydı bonservisi 30 milyon euro civarında gezerdi.
  • adı fenerbahçe ile anılırken hakkında "çöp, balon, vizyonsuzların forveti" yazanlar şimdi çok iyi oyuncu olduğunu ve fenerbahçe'nin elinden aldıklarını yazıyor. türkiye'de taraftarların %90ı tımarhanelik yemin ediyorum.
  • hepimizin oyuyla seçilmiş başkandır dedik bekledik.

- cocu faciasını gördük sabrettik.
    - 11 transferin 11'i de çöp çıkan comolli ve scout ekibini gördük sabrettik.
    - takımı haftalarca küme düşme potasında gördük sabrettik.
    - tek avrupaya gidebilme ümidimiz olan türkiye kupasında ümraniyespora elendik.
    - bağış kampanyaları, forma kampanyaları hepsine destek olduk.
    - avrupaya gidemeyen bir sezonda tereddütsüz yenileme süresi açıldığı gün kombine yeniledik.

evet bütün bunlar olurken bir gün olsun, ben ne durumdayım hala fenerbahçe derdindeyim diye düşünmedim. gel gelelim bu vedat muriqi transferi gerçekleşirse ali koç'a ve fenerbahçe'ye olan inancımı fazlasıyla kaybedeceğim.

20 sene boyunca aziz yıldırım'ın diğer kulüplerin taraftarını kızdırmak için verdikleri fiyatların 2,3 katını verip kulübün ekonomisini çökertmesini izledik. kaldı ki bu futbolcular mücadeleyi görünce kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar ve rezalet bir performans sergiliyorlar.

a spor'a falan başta itimat etmedim ama çok fazla kaynaktan duyulmaya başladıysa bu konu ciddi problem var demektir. bu adamın sözleşmesi 6 ay sonra bitiyormuş, ben bu kadar desteği böyle bir adama 6 milyon euro verilsin diye mi yapıyorum sahiden? ilk defa kendimi keriz gibi hissediyorum.

lütfen bunu yapmayın. eğer kulüp yönetiminde aşağıdan yukarıdan birileri buralara bakıyorsa lütfen bu uyarıyı dikkate alın.
  • bir galatasaray'lı olarak fenerbahçe'ye hayırlı olsun. ortalama bir futbolcu için 1 aydır uğraşan ve birbirine çalım atmaya çalışan iki taraf yöneticilerine de pes.

böyle olmasa belki de fenerbahçe daha ucuza alacaktı. sıradan bir futbolcu ronaldo oldu.

asıl problem galatasaray yöneticilerinde ve ultraslan'da.

sen profesyonel futbolcu için rize'de aslan var ve duruş - kuruş gibi gereksiz açıklamalar yapamazsın imza atmadan. futbolcular, profesyonel bir iş yapıyorlar. taraftar gibi değil ki. parayı kim veriyorsa o takım alır. gereksiz gereksiz tweetler.

bu sayede galatasaray'lı ve fenerbahçe'li taraftarların çoğunun belki de istemediği futbolcu çok değerli oldu. bu hataları yapmayın, bu toplara girmeyin imza atılmadan.
  • 20 yıldır türk futbolunu takip ediyorum.

bence anadolu kulüplerinden para verip oyuncu almak safi mallıktır.
  • top aliyor top sakliyor ve top dagitiyor.
    hic olmazsa faul kazandiriyor.
    wolsburg ve bursaspor maclarinda gorduk ki pozisyon takibi de yapabiliyor, top neredeyse muriqi de orada 90 + 45 dakikada 2 gol atti.

slimani sezon boyunca 2 gol atamadi.. avradini sikeyim slimani senin.

@daydream093 uyardi 2 degil 3 golmus.. slimani senin ben amina koyim ibne.