şükela:  tümü | bugün
2694 entry daha
  • böyle koşamayacak görünüyor ama koşuyor,
    böyle çalım atamayacak gibi görünüyor ama çalım atıyor,
    böyle asist yapamayacak gibi görünüyor ama asist yapıyor,
    böyle gol atamayacak gibi görünüyor ama gol atıyor,
    böyle sikemeyecek gibi görünüyor ama ta ingiltere'den türkiye'deki fransızları sikiyor.

yükseledur büyük dev adam.
  • aslan sütü içip aslan götü siken muhacır. vodkasıyla eriğini çalıştırarak burada ötüp duran cinconlulara yaslamıştır.

alexandrette'ye sevgilerle :

(bkz: #92230130)

ne zaman aklıma gelse gülüyorum amk.
  • fenerbahçe'nin 40 milyon euro civarına satabilecegi forvet. bence bunu gayet hakkediyor.

mousa sow'un 17'ye satılıp 6 ay sonra bedavaya kiralandigi yerde muriqi ohooooo
  • 5 - vedat muriqi, kosova milli takımı formasıyla çıktığı son üç euro 2020 eleme grubu maçında beş gole doğrudan katkı sağladı (3 gol & 2 asist). form.

ben demiyorum opta diyor.

ben başka bir şey diyorum. (bkz: #94437502)

bonus
  • nasıl olduysa iyi bir transfer yaptık bu sene. ama geçen sene yapılan yarak kürek transferlerin ayıbını örtmez.

şu an dünyaları bile verseler o adam bize lazım. belki de tek umudumuz amk.

comolli gitmedikçe burnumuz boktan çıkmaz.

ali başkan da buraları okumayacağına göre o comolli zaten bizim dememizle de gitmeyeceğine göre.

(bkz: yine bana hüsran)

edit: sözlüğe yeni gelenlerin neden çoğu mal çıkıyor diye sorgulamıyorum artık. aaah ah. nerede o eski günler.
  • az daha atletik olsa ibrahimovic tarzi denebilir.
  • izlemedim ama kosova adına iyi performans göstermiş oyuncu.

bu akşam anlamadığım şey herkesin tuttuğu takımdaki oyuncularla sidik yarıştırması. ne oluyor lan? ingiltere-kosova maçı'dan olay falcao'ya kadar gelmiş. hani başlık veya konu bizzat gs-fb tartisması olsa anlayacağım ama kosovalı bir futbolcunun milli maç performansı üzerinden nasıl fb-gs atışmasına geldiniz hayret doğrusu.
  • hakkında 30-40m euro’ları konuşmak için çok erken. lakin alev aldı gidiyor. ligimizin en potansiyelli ve formda santrafor oyuncusudur.

vurduğun gol olsun.
  • (bkz: milli futbolcu başlıklarında dolaşan gs’li tipler)

konsomatrisliğe mi başladınız cinconlar :))))

aldığım son duyuma göre ekşi sözlüğü inceleyen avrupa’nın önde gelen kulüpleri, scout’larını acilen geri çağırmışlar. vedat muriqi için çöp çöp çipet çipet çipet çöp çöp çöp diyorlarmış.

bu sebeple de transfermarkt zaten aylardır bonservisini 2,5 milyon euro olarak tutuyormuş.
  • gelen haberlere göre tottenham yetkilileri bizde bu adamı alacak para yok diyip stadı terketmiş
343 entry daha