şükela:  tümü | bugün
  • büyük takımda düzenli oynayıp yeteri kadar verimli olabilir mi emin değilim, rizespor ile bu sezonun ikinci yarısını çok iyi geçirdi ama çok iyi bir bitirici değil önceki dönemlerinden bildiğimiz. iyi bitirici olmasa bile çok fayda sağlayabilir ana plan olmazsa; ama oyunu fizik güç ve kondisyona dayanan, temaslı oynayan forvetler düzenli oynamadıklarında verimli olamayabiliyorlar. rizespordaki son 6 ayı sadece iyi bir dönem değilse ve oyuncu gelişim göstermişse türkiye liginde her takımda düzenli oynar, aksi durumda soru işaretleri var.
  • fernebahçe için kaliteli bir yedek olacak ve ilerleyen zamanlarda gelişimine göre formayı alabilecek bir santrofordur.
  • slimani ve frey'den sonra ibrahimoviç etkisi yaratacak santrafordur. zira fenerbahçe'den artık şaşalı transferler beklemeyin. lig içinden alabileceğimiz kaliteli oyunculardan biridir. umarım gelir.
  • slimani ve frey'den sonra slimani vol2 ve frey vol2 etkisi yaratacak santrafordur.

yalvarıyorum bu kazmaya para verip fenerbahçe'ye transfer etmeyin.
  • hakkında ezber yorumlar yapılan top tepici.

beğenmeyenlere, burun kıvıranlara 2-3 maçını önyargısız izlemelerini tavsiye ediyorum.
  • bu adam icin hala fenerbahce’de kaliteli yedek olur diyen fenerbahce taraftari birakin abi futbol izlemeyin siz.

eger gelirse son yillardaki en net golcu transferi olur fenerbahce icin.
  • bunu beğenmeyen slimaniyi beğendi. yav he büyük takım topçusu değil. slimani öyleydi de noldu mk 1gol le ligi bitirdi. konuşturuyorsunuz insanı.
  • bu sezon 3026 dakika forma şansı bulmuş, aynı zamanda türk vatandaşlığı bulunan kosovalı santrafor. fiziki özellikleri pivot santrafor özelliklerine uyuyor. pivot santraforlar fenerbahçe'de hep iş yapar (bkz: fernandao), (bkz: pierre webo). önemli olan oyuncunun maç sonunda 5-10 dk değilde 90 dk oynatılması. fizik gücü de iyi olduğundan hem istikrar sorunu yaşamayacak hem de güce dayalı ligimizde başarısını devam ettirecektir. piyasa değeri 1,25 m euro. yüksek bonservis bedeli ödenmediği takdirde isabetli bir transfer olur.

dipnot: fm profili hakkında ekran görüntüsü paylaşılsa şahane olur.
  • a spor'da ilker yağcıoğlu ve erman toroğlu övdüğüne göre fenerbahçe'de başarılı olma şansı az olan oyuncu.
    umarı çok para gömmemişlerdir.
  • galatasaray’a gelmesini isterdim, bizim sistemimize çok uygun olduğunu düşünüyorum, fener orta sahasını güçlendirirse verimli olur.

fener inşallah sinan gümüş’ü alıp bu adamı bırakır.

ligin verimli genç santraforu.