• bana ilhan mansız’ı hatırlatan topçu. vuruşları ve hırsı benziyor. sonu benzemesin.
  • 1994 doğumlu 1.95 cm boyunda , ingiltere maçında 2 asist ve 1 golle oynayan, adı spor programlarında 36 yaşına girmiş yıllık 7m euro gibi inanılmaz bir ücret önüne dökülen amcalar kadar geçmeyen oyuncu.
    maçı izlerken gurur duydum, kosova ve vedat çok iyi yolda , kadroyu beğenmeyip geçen sene milli takıma gitmeyen necip de belki bu maçtan sonra kadroya katılır..
  • fenerliler neden bu kadar alçakgönüllü bu adamın bonservisi konusunda anlamış değilim.ulan adam ingiltereye penaltı atmış aramızdan kim attı lan ingiltere denen tarihin en çok dünya kupası kazanan(!) takımına penaltıdan gol.sonra ligde 3 maçta 2 golü var ulan.yanlış duymadınız 3 maçta 2 gol.heyttt be.bu adam allahdan bir parça taşıyo beyler ne 20-30 milyonu?bu adamın değeri 1 milyar eurodur.1 milyardan aşağı satan yönetiminde taaa amına koyayım
  • aralık 2020 bonservisi 10-11 milyon euro olacaktır, o saaten sonra haziran 2021 e kadar 20-30 ları zorlaması hem kendi hem takımın performansına bağlı, fener önümüzdeki sene kesin avrupada yani kafadan haziran 2020 bonservis +5-6 artacak bu muhteşem olduğundan filan olmayacak.
  • bu yaştan sonra kim verirmiş bu paraları. 1994 doğumlu 25 yaşındaki futbolcu için diyor bunu. forvetlerin en olgun ve verimli yaşları 27 den başlıyor zaten. 25 yaşında olmasına rağmen fizik gücü gayet yeterli. siz gidin 34 yaşındaki kılları ağırmış futbolcularla 3 yıllık sözleşme imzalayın. kıskançlık ve hasetten nasıl bok atacağınızı şaşırdınız iyice. iyiki fenerbahçedesin güzel insan. kosova milli takımında da harika oynuyorsun. inşallah çok güzel yerlere gelirsin.
  • adam tek başina , ingiltereye, türk milli takimindan fazla gol atti. şu milli takima çok yakışırdın. hem sen kazanırdın hem de biz kazanirdik.

edt: resmi maçlarda.
  • topun kıymetini bilen,fizik kalitesi yüksek, bitiriciliği de fena olmayan futbolcudur. büyük bir takımada rotasyon oyuncusu olabilir.
    2019 da türkiye süper liginde en fazla gol atan futbolcudur aynı zamanda.
  • objektif olmak gerekirse bonservisi 370 milyon pound + harry kane
  • rizedeki aslan mı bu?
  • transfer döneminde galatasaray'a transferini çok istemiştim.
    vedat kumaşının iyi olduğu çok önceden belli etmişti. ben giresun'da oynarken oraya fazla olduğunu iyi yerlere geleceğini düşünüyordum. sonra rize'de büyük sıçrama yaptı zaten.

vedatta düşündüğüm şeyin aynısını zamanında karabük-emenike için de demiştim. o da büyük takım transferi yaptı ancak karakter olarak iş ahlakı düşük olduğu için yalan oldu gitti. ancak vedat gördüğümüz kadarıyla öyle değil. tuttuğunu koparıyor. hâlâ bize gelmemesine üzgünüm yalan yok. fenerbahçe için çok iyi transfer.

ancak avrupa'ya satışı için çok büyük paraları şuan düşünmemek gerek bence. vedat'ın piyasasının artması için kosova milli maçları ve fenerin avrupa'da olması çok önemli. cenk tosun ligde çılgın atmasına rağmen 20 m üzeri satılmasının en önemli nedeni şl performansıydı unutmayalım.
hesabın var mı? giriş yap