şükela:  tümü | bugün
 • her salı saat 10:30'da açık radyo da koku adında leziz bir program yapan zat-ı muhterem.
  programın adından da anlaşılabileceği gibi kokular ve temelleri üzerine sahip olduğu engin bilgisi ve akıcı sunumuyla bir radyo da yapılabilecek en iyi programı yapmaktadır kanımca.
 • facebook'ta kendisi için açılmış bir sayfa mevcut: http://www.facebook.com/vedatozankoku
 • parfümlerde kullanılan esansların ve birçok kokunun esasını öğrenmek için bulunmaz bir deryadır kendileri.... kendini parfümle yıkayan ve bulunduğu her ortamı kokusuyla boğan zatlara şiddetle tavsiye edilir... bilin de öyle boca edin o kokuları bakiimm....

  http://vimeo.com/10910512
 • aynı zamanda fotoğraf çeker. hatta yarım saat sonra yine açık radyoda ama adlı programa fotoğraf konuşmak için konuk olacaktır.
 • "kokucuk" satmaya başlamıştır, ne sunduğuna dair kafalar karışmasın diye de güzel bir açıklama yapmıştır.
 • açık radyo'daki koku adlı programı sayesinde tanıdığım kişi. üniversitede takdir ettiğim bir kaç hocamdan biri gibidir ayrıca kendisi. programı hiç bitmesin o hep anlatsın ve siz de zevkle öğrenin istersiniz bir çok acayip şeyi. bir de bir yerlerde ders veriyor mu merak ediyorum aslında.
 • türkiye'de kokudan gelip kokuya giden her şeyi tartışabilecek tek insan.

  her hafta doktora tezine yaklaşan bir çalışmayla programlarını hazırlar ve programlarının her birinin transkripsiyonu yaklaşık 23.000 karakter tutar. bu karakterlerin en az 20.000'i saf, doğru, ve kısa bilgileri içerir. türkçeyi mükemmel kullanır. 25 dakika konuşur ama birçok insanın 3-4 saatte anlatamayacağı kadar bilgiyi sunmayı başarır.

  haliyle yorulmaktadır ve yeni yayın döneminde programlarına kısa bir ara vermeyi düşünmektedir.

  aslında vedat ozan'ı hiç dinlemediyseniz ya da az dinleme fırsatı bulduysanız, aşağıdaki linkten eski programlarının tamamına ulaşabilir ve çok uzun bir süre kendinizi oyalayabilirsiniz, şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum ara verirse eğer.

  ayrıca vedat ozan kokudan gelip kokuya giden her şeyi tartışan bir program yapıyor olsa da, konuları öyle güzel işler ve öyle iç içe parantezler açar ki, kendinizi bir haftalık genel kültüre doymuş hissedersiniz. kim milyoner olmak ister yarışmasına sadece onun programlarını dinleyerek bile gitseniz altı hanelik bir ödül almanız hiç de zor olmaz sanırım.

  programlarının pod-cast kayıtlarına şuradan ulaşılabilir:
  http://www.acikradyo.com.tr/i/rss/koku.xml
 • koku üzerine atölye çalışması yapmaya başlamıştır: http://kokucuk.com/sayfa-atölye-2.htm

hesabın var mı? giriş yap