• 11 sene onceki calistigimi yere cok gelirdi. tanismamiza istinaden ozel bir evrak isimi de halletmisti yillar once. sariyer emniyet mudurlugunde gorevli idi o zaman. sessiz, sakin, ve az konusan birisi idi.

allah yakinlarina sabir versin. allah rahmet eylesin.
  • istanbul özel güvenlik şube emniyet müdürü. amcamın çok yakın arkadaşıydı. küçükken amcamın berber dükkanında çıraklık yaparken tanırdım kendisini. son derece beyefendi, bedavacı polislerin tam tersine son derece cömert ve dev gibi cüssesinin tam tersine kedi gibi bir kalbi olan adam gibi adamdı. 10 kasım 2016 da beşiktaş-bursa maçının bitiminden sonra maçka parkında canlı bombanın kendini patlatması sonucu şehit oldu. allah ailesine sabır versin, mekanın cennet olsun altın kalpli adam.
  • abimin yakın arkadaşıydı. mezun oldukları gün daha dün gibi aklımda. o gün kendisine sarılmış ve komiser yardımcısı olarak göreve başlamalarını kutlamıştım. yarın işten izin alabilirsem zonguldak'a cenazesine gideceğim. değerli bir emniyet müdürümüzü kaybettik. bu ülkeyi bu hale getirenlere lanet olsun.
  • ortaokul arkadaşım şehidimiz.
    masmavi gözlü, çenesi gamzeli, tombik haliyle hatırladığım dünya iyisi bir çocuk.
    ne çok gülerdik...ve dünya daha iyi bir yerdi.

iki çocuğu varmış.
    mekânı cennet olsun.
    ailesine sabırlar dilerim.
    inanılmaz üzgünüm.
  • son günlerde internette yayılan şu videoda taraftarı darp eden polislere "siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?" diyerek tepki gösteren amirimiz kendisiymiş.
  • sırf vatandaş dövmek ya da belde silah taşımak için polis olan devlete kapaklanıcı tayfadan olmadığı şuradan belli olan şehit polis. videodaki diğer elemanlar, modern türk polis teşkilatının da bir özeti gibi.

mekanı cennet olsun.
  • uzun yilla sonra görüştüğüm bir dostumun çok yakın arkadaşlariydi, yillar sonra şehit haberini aldim, çok da üzüldüm.

bir kaç defa ortak yerlerde denk gelmistik, hafizamda efendi, kibar ve iyi bir adam olarak kalmışti, o zamanlar iki minik çocuğu vardi.

dün arkadaş, oğlunun fotoğrafını gösterdi, kocaman olmuş, onu da andiriyor.

önü ve geleceği çok açık bir adamdi, istanbul'da vefa komser vardi, hep muhabbetlerde adı güzellik ile geçerdi.

burada adini aratınca ve hakkinda yazilanlari okuyunca gerçekten çok sevindim bir nebze olsa da.

allah gani gani rahmet eylesin, kalanlar da işte bir şekilde idare ediyorlarmış hayati.
hesabın var mı? giriş yap