1. kafasına konulan rakıyı büyük bi meziyetle tutup aynı anda göbek atan adam. 1 oyla seçimleri kaybetmesi fenerin başına gelmiş en iyi olay.
  2. kamera karsisinda konusma ozurluler takimi uyesi.yonetmenlere cektirdiklerini kendisi bilmese de bir yonetmenler bilir bir de set iscileri.
  3. karinca'ya benzeyen kocamis tiki anatomisine sahip oldugu ve ali sen'in yanindan ayrilamadigi icun gonullerde bi kivilcim olusturamamis insan. dogustan zengin olup "sonradan sevme" olabilen nadir kisilerden. ocaklardan uzak olasi insan.
  4. fenerbahçe'nin halen kullandığı kulüp binasını yaptıran, aziz yıldırım'la çekiştiği seçimde söz verdiği olimpik havuzu, seçimi kaybetmesine rağmen yaptıran ve en büyük hatası yanlış arkadaşlar** seçmek olan, mafya babası soğuk kanlı katil tipli bir amca.
  5. fenerbahce'nin van deplasmanından aldıgı 3-0'lık galibiyetin ertesinde, $ampiyonluk kutlamaları sırasında fenerbahce sosyal tesislerinde aynı masada bulundugu ba$kanı ali $en tarafından kafasına rakı bardagı konan, türkiye'de futbol yöneticiligi yapmı$ insanlar arasında en ergonomik kafaya sahip insan..

    2 sene sonra bile bu rakı bardagı vefa kücügün pe$ini birakmamı$ aziz yıldırım'a ''1'' oy farkla gecilerek ba$kanlıgı kaybetmi$tir..
    daha sonraları ali $en sportif alandaki ba$arısızlıklarda koydugu rakı bardagını sorumlu tutmu$ ''ah o rakı bardagı'' diye demecler vermi$tir.
    bir kısım ah o rakı bardagını kolombiyalı orta saha oyuncusu sanmaktadir günümüzde.