şükela:  tümü | bugün
 • sanki sözlük başlık çöplüğü haline gelmemiş gibi, bir de bu çıktı, çıktı derken uzun süredir var aslında.

  fidel castro vefat ettiği gün, doğal olarak başlığına yüzlerce entry girildi ama nedense biri de gidip 26 kasım 2016 fidel castro'nun hayatını kaybetmesi diye başlık açıyor ve komik olan da şu, bu başlık altındaki entryler de sanki başlık fidel castro gibiymiş gibi yazılıyor, örneğin; "bugün hayatını kaybeden devrimci", "çok büyük adamdı" vs...

  gidip bunu fidel castro başlığına yazsana güzel kardeşim, sözlük kullanmasını bilmiyorsunuz ama suç sizde değil, en dandik sitelerde bile moderasyon varken, para basan sözlükte moderasyonun kırıntısı bile yok.

  gerçi futbol başlıklarında "gooooool" diye entry girilen yerde kime ne anlatıyorum zaten.
 • (bkz: goool)
 • sorundur.
  aynı şekilde cabernet sauvignon, merlot, pinot noir gibi sadece şarap yapımında kullanılan üzüm çeşitleri de şarap başlığında incelenmelidir. hatta şarap da neticede bir içecektir. dolayısıyla içecek başlığında incelenebilir.
  böylece minimum başlıkla bu ekşisözlük isimli forumu milattan önceki çağlara (hala bir sözlük olduğu çağlar) geri döndürebiliriz.

  böylece "ekşisözlük çok bozuldu yeaa. kimse sözlük kullanmayı bilmiyoo" zırlamaları belki sona erer.

  evet faniler, ekşisözlük de evrim geçiren bir organizma gibi değişti ve belki de ayakta kalmasını buna borçlu. olabilir mi?
 • derdini şimdi mi s.kelim paket yapıp eve mi atalım..

  son yy'ın şüphesiz en efsane kişilerinden birinin ölümünü tarih bundan sonraki her 25 kasım'da fidel castro'nun ölümü olarak yazacakken doğal olarak sözlükte belki de açılmış en adamakıllı başlıklardan biri için eleman gelip burada sozloğo kollonmoyo bolmoyorsonoz diye son nöronunun motoronu yakıyor..

  korteks neydi korteks.. korteks billur değildi.. korteks baş tacıydı.. peehh