• değişik ve lezzetli ezme çeşitleri sipariş ettiğim vegan ürünler satan site. antep fıstıklı nar ekşili ve hindistancevizli badem ezmelerini çok sevdim.
  • endüstriyel hayvancılığa ve hayvan sömürüsüne karşı olup vegan sucuğun kilosunu 100 liraya satan site. e siz de insan sömürüyorsunuz böylelikle?

vegan sucuğun içinde ne var da kilosu 100 lira oluyor? bu fiyatlar etik anlayışınıza uyuyor mu?
  • son zamanlarda yaptığım tüm google aramalarında kendilerinin çıkmasından mütevellit an itibariyle dayanamayıp sipariş verdiğim site. bildiğim markaların hindistan cevizi unu, karabuğday unu gibi bir takım glutensiz kıvır zıvırını aldım. bunların yanında elim kenevir tohumu tozlarına da gitmedi değil fakat hakkında sıfır yorum ile denemek istemedim. ürünler geldiğinde unutmassam editleyeceğim.
  • yarım kilosu 18 liraya buğday gluteni satan vegan bir market. pazarda kilosu 25 liradır
  • annem için aldığım 4 farklı vegan peyniri arife günü akşamı kargoya veren ve ben de "ama araya bayram girdi, 4 gün boyunca dağıtım için beklicek 5inci gününde teslim edilecek, peynirler bozulur" dediğimde, "biz içine buz aküsü koyduk, merak etmeyin hiç bir şey olmaz" diyen garip bir yer.

tekrardan yazdım ben siparişi kabul etmek istemiyorum, sonuçta hiç bir buz aküsü 5 gün sıcağa dayanamaz diye, cevap vermediler. pazartesi günü sipariş nasıl gelecek gerçekten çok merak ediyorum.

edit: gerçekten de peynirlere hiç bişey olmamış, taş gibi geldiler, üstelik lezzetleri de harika, takdir ettim.
  • verdiğiniz siparişi 8 günden önce teslim edemeyen müessese.
  • sanırım kapanmak üzere, çünkü stokları ısrarla yenilenmiyor.
hesabın var mı? giriş yap