şükela:  tümü | bugün
 • mutlaka devletsel ve bireysel bazda mücadele edilmesi gereken terörizmdir.

  vegan diyeti zorladıkları bebeklerinin ölümüne sebep olan ve müebbet hapisle -yetersizce- cezalandırılan çift:
  http://www.nydailynews.com/…-rules-article-1.957707

  usda veganlardan müteşekkil peta'yı terörist bir örgüt olarak kabul ediyor:
  http://www.huffingtonpost.com/…a-as-a_n_376841.html

  artık yeter. veganların yarattığı kaos ortamı ve bununla mücadeledeki yetersizlik vatandaşları kendi çözümlerini aramaya itmeden bitsin bu zulüm.
 • sivil kuruluşlara bombalama eylemi yapan psikopat bir veganın da meşgalesi. kendi türünden bu kadar nefret etmek doğal karşılanmamalı.

  http://www.bostonmagazine.com/…spected-northampton/
 • (bkz: #32518037)
 • özel mesajdan da uygulanan terörizmdir. "yeri geldiğinde insan öldürülür", "hayvansal ürün kullanıyor ve hayvan yiyorsa insan öldürürle" başlayan ve tehditlerle devam eden sayısız mesaj...
 • müslüman terörizmi sona erdikten sonra progresif dünyanın önündeki yeni engel olacak gibi duruyor:

  http://www.radikal.com.tr/…klerini_kurtardi-1156288
  http://www.nature.com/…-in-milan-laboratory-1.12847

  edit: gerçi bu olaylar bu başlık için fazla spesifik (hayvan ara'da en hızlı ulaştığım başlığa damladım, olmadı). hayvan hakları savunucuları terörizmi (veya baskıncılığı?) gibi bir klasmana giriyor bunlar daha çok.

  edit2: birtakım yeni linkler:

  http://sosyalsavas.org/…i-ikinci-dalgaya-cagiriyor/
  http://www.nature.com/…-oppressive-politics-1.14694
 • terörizm olarak adlandirilamayacak girisimlerde bulunan, canli haklarini savunmaktan baska bir isle mesgul olmayan insanlarin yeni yaftalanma sekli. bu suclamalarda bulunan insanlarin üzümünü ye, bagini sorma seklindeki yaklasimlari yüzünden gittikce dengesi bozulan yasam zincirinin tamircileri. lütfen bir arastirir misiniz, o yediginiz etler nerede kesiliyor, ictiginiz sütler hangi -zorla annesinden ayrilmis- buzagilarin agzi demirlenerek sizin icin sagiliyor? yeni dogan civcivler erkekse neden toplanip canli canli ögütücüye atiliyor? bu is sadece birseylere muhalefet olma arzusu degil. bu is bilinclenmekle, sektöre verilen destekle ilgili.arz talep dengesiyle ilgili.
  zannnediyor musunuz ki hala sütler mutlu ineklerden sagiliyor, yumurtalar mutlu tavuklardan aliniyor olsaydi, kozmetik ürünleri ve ilaclar icin mengenelerle sabitlenmis masum canlilar kan agliyor olmasalardi bu derece büyük bir tepki dogacakti?
  edinebileceginiz her bilgi bir tik ötenizde. rica ediyorum, festival adi altinda eglence icin tipki bizim gibi hissedebilen, düsünen ve en önemlisi korkan canlilari atese veren insanlarla ayni dünyayi paylastigimizi unutmayalim. merhamet, terörizm degildir.
 • bitkilere karşı özel bir kini olan insanlar tarafından uygulanan terörizm.öyle bir kin ki bu bitki dışında şeyleri yiyen insanlara karşı da kin oluşturmuştur bu vegan bünyelerde.

  rahat bırakın artık bitkileri!bu katliam sona ersin.tabi bitkilerin yavru köpek bakışı yok.dertlerini anlayan insan sayısı çok az.ama devir direnme devridir.gezi parkında ağaçların kesileceğini duyduklarında nasıl ağızlarının suları akmıştı bu veganların unuttunuz mu?

  bu vahşete bir son verin artık.nazilerden sonra dünyanın başına gelmiş en büyük belaya,veganlara, karşı direnmenin zamanı gelmedi mi?
 • aç kalmamış adamların uyguladığı ve benim gibi hayvanları asla etkilemeyen terörizmciktir.

  insan hepçil bir canlıdır, ayı gibi. bir ayı durduk yere "zavallı sığ suda yüzmeye ve üremeye çalışan somon"u yemekten vazgeçer mi? geçmez. ben de geçmem, zira aç kalmanın ne demek olduğunu bilirim.
 • et yiyenlerin vejetaryenlere ve veganlara uyguladığı aptal terörünün yanında lâfı bile edilmeyecek "terör"dür. merak eden ilgili başlıklara gidip görebilir söz konusu attırıkları.

  edit: bu sayfada da görülmekte söz konusu saldırılar. b vitamini bilmem ne eksikliğiymiş; seninki fazla geldiği için mi çekirge yutmuş gibi saldırıyorsun?