şükela:  tümü | bugün soru sor
  • veganlara saygı duymamın tek sebebi insan olmaları ve özünde zararsız olmaları. yoksa et yememek, buna karşı çıkmak bana mantıksız geliyor. istedikleri şekilde yaşasınlar ama insanlara kendi hayat görüşlerini, yaşama biçimlerini başkalarına aşılamaya çalışmasınlar. zorla güzellik isteyenler bile var.. ayrıca son derece faşizan bir düşüncedir. hayvan hakları de, bitki haklarını es geç. olacak iş değil *
  • daha once düşünülen şey.
    veganlar
  • veganlara saygi duyuyorum cunku zeka olarak geriler. biyolojik olarak gerizekalilara ancak saygi duyar gecersin. dunyanin en ahmak toplulugudur bunlar. sonra greenpeace daha sonra da peta gelir. ot kemirmekteb beyni calismayanlarin gp ve petayi cevreci orgut sanarlar. alik iste ne yaparsin.
  • veganların insanların ne yeyip içtiğini saldırırcasına eleştirecek kadar hadsiz olduklarını düşündüğüm için veganlara saygı duymuyorum. kendi duyarını kendin kasma, sağda solda et yiyen insanları orospu çocuğu ilan et sonra bize saygı duyun diye ağla.atın sikini yeyin emi. ha pardon et yemiyordunuz.
  • bi tane de benden, veganlara saygı duyuyorum, ama vegan değilim. yaptıklarına sonuna kadar saygı duyuyorum keşke ben de vegan olabilsem. bu iş sigara içmek gibi. içmeyenlere sonsuz saygım var, bırakanlara da keza. ama sigara içiyorum bırakamıyorum kardeşim napıyim.
    hele hele veganların hayvansal gıdalara paralel gıdalar ortaya çıkarmasını da inanılmaz derecede yaratıcı buluyorum. en azından, "onu yemicez de ne yicez" tabularını patır patır yıkıyorlar