şükela:  tümü | bugün
  • genelleme yapmayı genelde severim. yine bir seviş anıma geldi bu başlığı açtım.
    geçen gün yine düşünüyorum - ara sıra düşünürüm- veganlar genelde kız... neden acaba dedim.
    şu sonuca vardım: zayıflamak için et ve ürünlerini yememeyi seçtikleri için, genelde kız oluyor bu veganlar.
    hepimiz biliriz ki kadınların/kızların rejim, diyet, beden, incelmek gibi vakıları vardır. işte hep o erkeklere seksi gözükme, derdinden oluyor bütün bunlar.
  • doğru olan bir önermedir. zaten vegan olan bi insan benim gözümde dalyarağın önde gidenidir. bunun erkek olanı da ağır ılıktır.

veganlık kadar hıyarca bişey dünya üzerinde görmedim.
  • (bkz: virgin)
    (bkz: vagina)
  • her ne kadar genellemelerden ve seksist söylemlerden haz etmesem de katıldığım önermedir. bazen fazla duyarlılıktan da kaynaklanıyor bu olay ama genelde çevremdeki kadınlardan gözlemlediğim bu. zayıf olma takıntısı yüzünden vegan olmayı çok sığ bulsam da, bunun için veganlığı tercih edenlere tek bir önerim olabilir; kaslarınızı geliştirmeden yağlarınızı yakamazsınız. ve kasların besin kaynağı proteindir.

herhangi farklı amaçlarla veganlığı tercih edenlere saygım sonsuz. ben sadece bu kesimin içinde olanlara değindim.

pirzola yemiyorsan, bu zaten senin kaybın, beni bağlamaz.