şükela:  tümü | bugün
 • gitarist ve gitar eğitmeni. ege üniversitesi devlet türk müziği konservatuarı mezunudur.

  rafet el roman, yusuf güney, beyaz show, ziynet sali gibi sanatçılara ve programlara eşlik etmiş, eyvah eyvah 2 filminde oyunculara müzik ve gitar eğitmenliği yapmıştır. ayrıca süper incir - iblisin oğlu - üç iki bir kestik adlı sinema filmlerinin müziklerini yapmıştır.

  abi bana gitar öğret isimli bir gitar eğitim kitabı yazmış olup, youtube üzerinde kendi kanalında ücretsiz gitar dersleri de yayınlanmaktadır.

  istanbul kadıköy'de kurucusu olduğu müzik ofistanbul da gitar, ukulele, kabak kemane, bağlama, kayıt teknikleri derslerini vermeye, aranjörlük, bestecilik yapmaya devam etmektedir.
 • şunu dinleyip tebrik ettiğim genç.
 • profesyonel müzik adamı ve kaliteli bir insandır.
  bunlarla birlikte kurucusu olduğu müzik of istanbul'da (kadıköy) özel gitar eğitimi vermektedir. kendisi kibar, anlayışlı bununla birlikte sıcak kişiliği ile gitar öğrenmek isteyenler için doğru kişidir.

  youtube kanalı da bulunmaktadır.
 • kendi çapında gitar çalan bir insan olarak çok değerli olduğunu düşündüğüm sanatçı, gitar eğitmeni.

  müzik of istanbul'da gitar eğitimleri vermektedir ve youtube üzerinde de çok faydalı videoları ve coverları bulunmaktadır. ilgiyle takipteyim, büyüksün abi.
 • asım aşar'ın 2017 tarihli mini albümü özledim seni'nin de düzenlemelerini üstlenmiş olan eğitmen, aranjör ve besteci. yine 2017 yılında çıkan necmi murat tangay albümü aysan'ın düzenlemeleri de ayşe evrim uluözyurt ile birlikte kendisinin imzasını taşımaktadır.