şükela:  tümü | bugün
 • bazı sonradan görme sik kırıklarının izlemesi gereken sohbet;

  [https://www.youtube.com/watch?v=5j3rwgcq8y8 https://www.youtube.com/watch?v=5j3rwgcq8y8]
 • sakıp sabancı'nın nev'i şahsına münhasır bir insan olduğunu tekrar hatırlatmış güzel sohbettir. vehbi koç ise konuşmayı pek sevmiyormuş sanırım.

  sunucu, şu anda cebinizde ne kadar para var diyor, birisi boş ceplerini gösterip ben orta direğim diyor, diğeri ise cebindeki parayı çıkarmaktan imtina ediyor. olması gereken şu asgari mütevazilik bile, sonradan görme, cebindeki paradan başka hiçbir şeyi olmayan, kültürsüz barzolar diyarı yeni türkiye'de bizi şaşırtmaya yetiyor. zira yakın zamanda aynı sorunun sorulduğu bir başka parası bol şahsın canlı yayında sunucuya para saydırdığını hatırlıyorum. bakın bu olayın eğitimle falan da alakası yok. bu adamlar lise terk. fakat kendilerini yetiştirmişler, görgü sahibi insanlar. bir de şimdikilere bakıyorsun, zenginini geçtim, eli azıcık para gören orta sınıf bile sosyal medyada arkadaşlarıma nasıl hava atarım peşinde. ciddi anlamda çok yozlaşmışız.
 • youtube'da dolaşırken karşıma çıkmış harika sohbet.

  ben bu dönemleri görmedim ama özledim be izlerken. şu anda piyasa o kadar kötü ki. aklıma acun ılıcalı'nın pizza sipariş etmesi geldi. kaç zengin bu kadar mütevazi, sakin konuşabilir ki?

  para isteyen kızı tersleyen bakanlar, ali ağaoğulları...

  dertlendim resmen.