şükela:  tümü | bugün
 • midem bulandı, ne kadar barbarca. bir de utanmadan bu iğrenç görüntüler çekilmiş piyasaya servis edilmiş, üstüne bir vekil danışmanı da iyi bi haltmis gibi gururla paylaşmış. bravo, diyecek bir sey bulamıyorum.
  edit: başlık başa kalmış , twitter'den link paylaşılmıştı. arayan bulur.
  edit 2: kaynak isteyenlere; twiti silmişler.
 • türkiye cumhuriyeti devletiyiz, kabile değiliz. işkenceyle değil, hukukla ceza verilmeli. nokta. anlamayan siktir olup istediği kabilede şefin sol daşşağı olarak işe girebilir.
 • her kim olursa olsun her insanın bir onuru vardır ve insan onuru her zaman gözetilmelidir. suçluysa cezaların en ağırı verilmeli ama bu ceza değil işkence. ve bir kişinin onuruna hakaret edildiğinde işkence yapıldığında işlediği suç hafifletilmiş olunuyor. devlet zalimle vicdansızlık yarıştırmamalı.
 • iğrenç. kötülük kötülüğü doğurur. hala anlayamadınız. şimdi bu nefret kokan paylaşımlarla kin ve nefreti körüklüyorsunuz. amacınız terörü bitirmek değil de devam ettirmek gibi.
 • şu görüntülerden sonra pkk silah bırakmış. az önce bahoz erdal mezardan açıklama yaptı.

  bu zafer hepimizin!
 • işkence bir insanlık suçudur yasalara uygun davranılmalıdır yargıda. bu görüntülerden ve bunları yapmaktan haz alanlar da katil ruhlu, hastalıklı, sorunları olan ve hayatında hiç insan sevmemiş birer mahlukattır.

  edit: faşist aptallar kudurmuş başlıkta yok sikerek karısını çocuğunu öldüreceksin yok bilmem ne. birileri suçluysa cezasını işkence edip hele bi de müslüman ülkede bunu yapıp halka sunarsanız o teröristlerden ne farkımız kalmış oluyor ? kötülüğe kötülükle cevap verip insani değerlerimizi unutalım mı bu kadar mıyız biz ? insan dediğin asil olmalı asil. türk milleti daha da asildir. biz işkence yapacak kadar aciz değiliz.
 • fotodaki çıplak adamın yanında cop var. muhtemelen cop ile taciz edilmiş. bu adam terörist olsa dahi sırf bu foto ile üzerime iftira attılar der çıkar. iş bir avrupa insan hakları mahkemesine bakar.
  bu islamcıların bu ülkeye verdiği zararların ceremesini daha 100 yıl çekeceğiz, bu tip hareketler yüzünden.

  aşağısı için edit ; senin gibi birinci kalite orospu çocukları yüzünden ne egm nin ne tsk nın dünya sahnesinde adı kaldı işte.
 • başlığı açan ve destek veren sözde hümanist özde kahpe teröristler o resim için işkence diyor ise, aşağıda ki linkte bulunan resime ne diyor ?

  https://www.google.com/…r=2.63#imgrc=paeoueqp6-ejom

  yukarısı ve bilumum özelden mesaj atan terörist piç ler için edit. hepinizin sonu darağacı olmadığı sürece o çocuğun ve kadının tabut başındaki resmi gözümüzün önünden gitmeyecek. ırkına, yaşına, cinsiyetine bakmadan katlettiginiz binlerce masum insanın kanında boğulacaksınız.
 • polislerden nefret etmemin nedenini birkez daha ortaya koymuşlar..
  polis denen varlıklar sizin göreviniz adalete teslim etmek. bilirmisiniz bunun ne demek olduğunu?!
 • şimdi neye kızdığımızı belirlememiz gerekiyor.

  adamın işkence görmesine mi tepkiniz?

  yoksa, bu haldeki fotoğraflarının çekilmesine mi?

  yoksa, bunun paylaşılmasına mı?

  yoksa bunu bir vekil danışmanının paylaşmasına mı?

  ekşisözlükte geçirdiğim yıllar sonrasında kesin bir şekilde söyleyebilirim ki, hepsinin de duyarını ayrı ayrı yapacak insanlar var bu platformda. farklı gruplar kendilerine başka noktalardan menfaat sağlayacak. bir kısmı siyasete bağlayacak, bir kısmı insanlığa bağlayacak, bir kısmı nefret kusacak falan filan. bir kısım insan da, bunun neden çok hakedilmiş bir ceza olduğunu, buna kızanların neden vatan haini olduğunu açıklamaya çalışacak.

  zaten yukarıda yazdığım şeylerin ya hepsine kızanlardansınızdır, ya da hepsini normal görenlerdensinizdir. aralarda konumlanmış dostlar kusura bakmasın ama onların fikirlerine saygı duymuyorum. çünkü bu yukarıdakilerin hepsi insanlık suçudur, birini bile destekleyen adam ben hümanistim demesin.