şükela:  tümü | bugün
  • sabri yurdakul isimli arkadaşın bisikletiyle yaptığı gezileri yayınladığı youtube kanalı. bu aralar bisikletle fazla içli dışlı olduğum için kanalını hayli ilgi çekici buldum. video kaliteleri çok iyi seviyede.

takipçin bol olsun sabri kardeşim.

belki bir gün bir yol üzerinde karşılaşırız.

velespitli seyyah kanalı burada.
  • nam-ı diger sabri yurdakul. harikulade bir kişiliğe sahip düzgün, seviyeli ve ürün incelemelerini sponsorlara peşkeş çekmeden tarafsızca yapan , trt türkçesi ile sunduğu videolarını severek takip ettiğim ve bugün itibarıyla biga-antalya turunun izmir ayağında yüzyüze tanışma fırsatı bularak 5 saatin nasıl geçtiğini anlamadığım bisiklet sevdalısı güzel insan
  • bir yıldır bisiklet kullanıyorum kendisinden çok şey öğrendim. hatta geçenlerde aynı aksiyon kamerayı kullandığımız için facebooktan kendisine bir kaç soru sordum üşenmeden cevapladı sağolsun. sanırım yıllardır videolar çekiyor ama pek ilgi görememiş. ilgi görmemesi muhtemelen düzgün bir kişiliğe sahip olması olsa gerek. türk youtube tüketicileri seviyeli insanlardan çok hazzetmiyor belli ki. bisikletle çok ilgili millet olmadığımızdan da kaynaklanıyor tabi. kendisine başarılar diliyorum.
  • hani temiz ve saf insan derler ya,tam bu anlatıma yakışır bir insan bence.güzel gezileri var,takip ediyorum.
  • bisikletforum'da tur fotoğraflarını görebileceğiniz bisikletçi kardeşimiz. carraro crt world tour kullanıyor sanırım.