şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar twitter'da ahkam kesiyor, şu sistemle oynayacak galatasaray, diye.

hofff delirtiyor beni şu gazetecilerin veya tv çalışanlarının twitter'da ego bombası olma olayı. he oldu, kadroyu da tahtaya sen mi yazdın? yoksa takımı fatih hoca yerine sen mi yönetiyorsun perde arkasından?

allah rızası için kendi işinizi yapın. kanala galatasaray'a ve taraftarına ana avrat sövenleri çıkarmamayı deneyerek işe başlayabilirsiniz.
  • gs tv'nin trollü.

twitter hesabından ünal aysal'ın katıldığı canlı yayına ilişkin "nani ve gökhan inler iddiaları doğru mu ? #gstv izlemeye devam edin..." tweeti atıp binlerce galatasaray taraftarını ekrana kilitlemeyi başarmış, ancak söz konusu programda futbolcuların isimleri dahi anılmamıştır.

sırf reyting uğruna insanları aptal yerine koyan bu arkadaşlar galatasaray gibi bir kurumda nasıl barınabiliyor anlamak güç. gerçi bahri bahadır ne ki onun yanındakiler ne olsun. bahri'si ayrı, ali ferahbot'u ayrı, veli yiğit'i ayrı bir şekil. ünal aysal hazır kulüp yönetiminin temizliğine el atmışken tv kanalının temizliğini de halletse iyi olacak. zira galatasaray gibi profesyonel bir kulüpte böyle arkadaşların yeri olmamalı diye düşünüyorum.
  • hamza hamzaoğlu'na sufle verip, yönetim savunuculuğunu görevini yerine getiren eski gs tv muhabiri.

benzerlerine a haber, trt gibi kanallarda bol bol rastlayabilirsiniz.
  • galatasaray teknik direktörü sanırım her soruya tuz alıp koşuyor.
  • twitter profiline "commentator" yazmış. doğru telaffuz edemediğine adım gibi eminim.
  • bomboş bir şahıs. euro 2024 kararı sonrası yaptığı yorumlar o kadar sığ, o kadar akıl dışı ve o kadar yandaş ki onun adına ben utandım izlerken.
  • kendisinden duymadım ama twiiterda birçok hesap onun ağzıyla kagawa'nın sakat olduğunu ifade etti. dün akşamdan beri sakat olduğu için yönetime sövüldü. şimdi kim özür dileyecek?
  • trtspor'u ersin düzen, alp pehlivan'la birlikte aspor'a döndüren muhabir. kendisinde bariz bir talisca hayranlığı var, talisca'ya gs talip olsun diye sürekli talisca konusunu açıyor. aspor'daki hamsi zeki'nin trt versiyonu.