• acayip derecede orhan veli'ye benzettiğim trtspor kişisi. veli'likleri de ortak...

ahanda kaynaklar:

görsel

görsel
  • kaç dil biliyor bu adam? almanca zaten büyüdüğü dilmiş. ingilizce dışında ispanyolca ve portekizce de var sanırım. röportajlarda kesin önceden hazırlanmış soruyu soruyordur dedim ama diyalogun akışına göre yeni sorular sordu. belli ki seviyeleri de yüksek. hayran kaldım. birisi burada daha correspondent sözcüğünü telaffuz edemiyordur demiş. insanlar çağ üstüne çağ atlarken siz burada geyik yapın.
  • ligimizde yabancı teknik direktörler yerli teknik direktörlere göre çok rahat eleştiriliyor diyerek trt canlı yayınında çok haklı bir tespitte bulunmuş, yorumcular yerli teknik direktörlerden çekiniyor diyerek tespitini nirvanaya ulaştırmıştır.
  • an itibariyle ileri 3'lü programında barış yurduseven'in her lafını ağzına tıkan moderatör. sanki her an kavga edeceklermiş gibi. ayrıca "barış beni çok yordu" gibisinden de anlamsız bir cümle kurdu program sonunda. enteresan.
  • buraları okuyup okuyup kendi yorumunmuş gibi tvde söylediğini biliyoruz veli haberin olsun.
  • dünya kupası için alman taraftarlarla da almanca konuşmuş muhabir/sunucu.

valla ne kazanıyor bilmiyorum ama trt spor'un ortalama bir profilinden 3-4 kat fazla maaş alması lazım.
  • hamza hamzaoğlu'na sufle verip, yönetim savunuculuğunu görevini yerine getiren eski gs tv muhabiri.

benzerlerine a haber, trt gibi kanallarda bol bol rastlayabilirsiniz.
  • samattayı çok beğeniyormuş, sadece zamana ihtiyacı varmış samattanın. barış yurduseven'le "dur bakalım bi bekle gör" diyerek tartıştı. daha ne kadar bekleyeceksek. bu kadar futboldan anlamayan bir adam işte.
  • şu an canlı yayında brezilya taraftarlarıyla çatır çatır portekizce konuşan futbol muhabiri. tebrik ederim.
  • inanilmaz bir hakan çalhanoğlu yalakalağına bürünmüş hatta bunun bayrağını en önde tutan trt spiker ve yorumcusu.anladik velicim size orda iyi bakiyor yediriyor içiriyor da .hakanin milli takimda hiçbirşey yapmadığından da bahsetsene, neymiş biz diyor daha önce hakansiz da oynadik faroe ve luxemburg maçlarinda diyor .yane o maçlarda gördünüz demeye getiriyor velicim yapma böyle ucuz showlar.hayir korkum şu ,bunun gibiler yüzünden sakatlıği atlatmiş formda bir arda yerine bu adam ilk 11 oynar diye korkuyorum avrupa şampiyonasında.
hesabın var mı? giriş yap