• şu sıralar twitter'da ahkam kesiyor, şu sistemle oynayacak galatasaray, diye.

hofff delirtiyor beni şu gazetecilerin veya tv çalışanlarının twitter'da ego bombası olma olayı. he oldu, kadroyu da tahtaya sen mi yazdın? yoksa takımı fatih hoca yerine sen mi yönetiyorsun perde arkasından?

allah rızası için kendi işinizi yapın. kanala galatasaray'a ve taraftarına ana avrat sövenleri çıkarmamayı deneyerek işe başlayabilirsiniz.
  • hamza hamzaoğlu'na sufle verip, yönetim savunuculuğunu görevini yerine getiren eski gs tv muhabiri.

benzerlerine a haber, trt gibi kanallarda bol bol rastlayabilirsiniz.
  • twitter profiline "commentator" yazmış. doğru telaffuz edemediğine adım gibi eminim.
  • kendisinden duymadım ama twiiterda birçok hesap onun ağzıyla kagawa'nın sakat olduğunu ifade etti. dün akşamdan beri sakat olduğu için yönetime sövüldü. şimdi kim özür dileyecek?
  • lionel messi’yi gelmiş geçmiş en iyi 3 futbolcudan biri olarak görmeyen, futbol cahili.
  • spor yorumcusu değil gs amigosudur
    ne dedigini çok ciddi almanızı tavsiye etmem
    davul zurna
  • çağlar söyüncü yü gözünde nasıl yücelttiyse , norwich maçında çağların bariz hatasından yenilen gol için, çağların hatası yok dedi.
    işte arda yı manyaklığa götüren kafa yapısı.
  • severek takip ettigim trtspor spikeri. bilgisi, meraki, is ahlaki takdire sayan.
  • barış yurduseven'e baya kızdı bugün emre kılınç ve oğuzhan özyakup'un oynadıkları pozisyon hakkında. bence kendisi haklı.
hesabın var mı? giriş yap