şükela:  tümü | bugün
  • gözde kansu'nun nezdinde türkiye'nin özgürlüğüne darbe indiren program. şu an orada bulunan başta musa eroğlu olmak üzere bütün sanatçıları kınıyorum. topyekun laylaylom devam ediyorlar programa. çıkarları uğruna sattılar özgürlüğümüzü.

şu an neyin mimarı olduğunuzun farkında mısınız diye hepsine tek tek soruyorum.

ödül olarak aşık mahzuni'nin eşi de gelmiş. artık ne desek boş.
  • aşık mahzuni şerif'in torunu yiğit birkan'ın gönül telimizi titrettiği yarışma olmuştur. dedesinin torunu, yolu açık olsun...
  • reytinglerde nal toplamıştır. arkadaş anlamadınız mı hala? türk halkı bu tip alaturka olaylara, şarkıcıların kendi pr.larını yapma çabasıyla dolu programlara doydu!
  • sunucunun tavırlarına şaşıp kaldığım vasat program
  • aşık mahzuni şerif'in torunu yiğit'in "türkü nasıl sükunetle söylenir"i gösterdiği program olmuştur. torun yakışmış mahzuni şerif'e.

sesi tizleştirmeden türküde nasıl yükselinir görmüş olduk efendim. favorim olmuştur kendisi.
  • kral: bak oglum, ben ölünce bütün buralarin yönetimi sana kalacak...
    veliaht: inşallah
  • didem adlı kızın bir ara kendinden geçip resmen böğürdüğü yarışma.
  • orada neler olduğunu anlamaya çalıştığım yarışmamsı. her hafta farklı sanatçılar mı katılacak acaba?

deniz seki ile beraber çıkan kız hem şarkıyı söyleyemedi hem de pabuç gibi diliyle habire cevap yetiştirdi.
    rafet el roman da önce kendi şarkısını batırdı, şimdi de bir türküde detone oluyor. vah ki ne vah!
  • taht varisi. yok canım, damar damar olan varis diğil, bebe bebe olan..
  • biskrem'in saray tarafindan cikarilmi$ taklit versiyonu olan puskuu..