şükela:  tümü | bugün
 • lubnan da yasayan durzi halkinin lideri.
 • columbia'daki israilli astronotun ölümüne sevinen durzi.
 • duygularını saklamadan dosdoğru söyleyen bir kişidir. wolfowitz'in ıraktaki saldırıdan kurtulmasına üzüldüğünü belirtmiştir. amerikan yönetimi ne yapmıştır. "bu açıklama kabul edilemez demiştir."
 • bati destekli ic savasin basindan beri suriye lehine taraf olmadigi gibi, 2012 sonlarina tekabul eder sanirim, suriyeli durzileri muhaliflerin yaninda savasmaya cagirarak alenen suriye'ye cephe almistir. bu tercih 2008 lubnan catismalarinin intikami kabul edilebilir mi, canbolad miniminnacik sayilabilecek bir olayi kuyruk acisi haline getirip tum suriye'nin kaderini belirleyecek yol ayriminda budalalik yapmis olabilir mi. yeah budalaligin daniskasini yapti hem de.

  kimisi suriyeli durzileri (bilhassa idlib kirsali) koruma maksatli bu ise kalkistigini soyluyor. 2-3 hafta once sizdirildi, bu adam nusra'yi terorist kabul etmeyecek, durziler de islam'a donerek canlarini kurtarabilecekti. boyle konusup anlasmislar ama daha taze 30 kusur durzi olduruldu nusrali yamyamlarca.
  isgal altindaki filistin'de siyonistlerce yonetilen durziler dahi baskidan bikip suriyeli akrabalari uzerinden suriye'ye destek vermeye baslamisken bu adam halen ''ilimli'' asiler ile diyalog kurmaya calisiyor: beyrut turk buyukelciligi duyurdu 2 gun once muhtara'da bir toplanti gerceklestirilmis canbolad ve surekasi ile. bazisi asla ogrenemeyecek :/

  siyaseti derhal birakip kopegi ile daha cok ilgilenmeli ve twitter'a yogunlasmali.
 • 30 saniye gibi kısa bir sürede fırsatçının teki olduğunu anlayabildiğiniz politikacı.

  --- spoiler ---

  "lübnan'ın en güçlü dürzi ailesine mensup en zeki lideri."

  --- spoiler ---

  hakkında araştırma yapınca karşımıza hep bu söz çıkıyor. lübnan dürzileri arasında iq testi mi yapılıp bu sonuca varıldı merak ediyorum. eğer gerçekten de lübnan dürzilerinin en geniş ve en güçlü ailesinin en zeki ferdi buysa vay bu dürzi halkının haline diyorum.

  adam suriye'de kendi halkını muhaliflere katılmadılar diye ölüme layık gördü.

  ayrıca şiiliğin bir kolu olan ismaililik mensubu dürzileri kafa kesenlerin arasına katmaya çalışması şaşırdığının çok net bir kanıtı. neyse ki halk kendisini dinlemedi ve vatanlarına sahip çıktı.

  edit: imla.