şükela:  tümü | bugün
 • antalya kaş'ta öğrencilere şiddet uyguladığı iddia edilen iğrenç bir öğretmenin, kendisiyle tartışmaya giren veliye söylediği skandal sözler...

  olay tam olarak şöyle:

  bir velinin, “çocuğu korkutmuşsun çocuk hala suskun duruyor” sözlerine öğretmen “ağzını burnunu kırdım mı, doktora gittin mi, hastane raporun var mı? bundan sonra var ya bu köyde eğer beni şikâyet eden adam varsa onun ben azını burnunu kıracağım. ikimiz beraber kaş mahkemesine gideriz, ben de seni şikâyet ettim. sen fakirsin ama sen para bulamazsın" yanıtını veriyor.

  'sen fakirsin para bulamazsın'
 • ilk önce kendisinin zengin olduğunu iddia eden bir öğretmen mevcut.
  bu öğretmen hakkını arayan insanların zengin olması gerektiğini söylüyor. burası doğru...
  kabadayılık, paranın satın alabileceği güç, fakirin hakkını aramaması gerekliliği yeni türkiye'nin gerçeği...
  peki senin benim gibi olan fakir insan ne yapıyor, kameraya çekiyor. çünkü biliyor bir kalabalık var; buna dur diyecek,
  işte öğretmenin bilmediği hesaba katmadığı bizleriz.

  edit; hürriyet linkte görüntü mevcut değil, sonrasında veliye saldırıyor.

  video 2
 • acilen ağzının burnunun kırılması gereken müsvedde. öğretmen demeye dilim varmıyor.
 • ogretmenlerin yattigi yerden para aldigini yilda 3 ay tatil yaptiklarini gunde 8 saadden fazla calismadiklarini bu yuzden kasarlandiklarini anlamamizi saglamis olaydir
 • öğrenciye şiddet uygulayan ve bunun yanlış olduğunu söylemek yerine veliye hakaret eden bir adet öğretmen(!) içeren haber.tamam toplumda öğretmenlerin itibarı yerle bir edildi ama çoğu öğretmende de bu itibar yok zaten.

  not:öğretmenim
 • 2006 yılında o bölgede jandarma olarak bulunmuş , bu tarz mevzulara çok denk gelmiş birisi olarak ,

  bundan sonra var ya asıcam kesicem diyen öğretmen arkadaşa şimdiden geçmiş olsun dediğim hadise.
 • her meslekte olduğu gibi arada çıkan çürüklerden biridir bu yavşak. benim küçüklüğümde okula sürekli sarhoş gelen adnan hocamız vardı. derste çay içer öğrencileri bakkala kaşar ekmek almaya gönderip derste ziftlenirdi. bir keresinde aranızdan en güçlüleri seçip gezmeye götürücem diye kandırıp evine aldığı odunları taşımaya götürmüştü bizi. safız lan, daha 3.ncü sınıf bebeleri şaşkınlıkla taşımıştık odunları "en güçlü benim sensin ehe mehe" diyerek. sınıfta bir kızın kafasında tahta gönyeyi kırmıştı piç soruyu çözemedi diye. ne öğrettiğini zannediyorsa amk. uyuz olurduk ama o zamanlar nerede bunu ispat edeceksin. umarım layığını bulur.(ağız dolusu) piç.
 • eğer şu olayın videosu olmasa , o veli bu konuşmaların arkasından o adamın dişlerini eline verse , burada öğretmene şiddet diye sayfalarca duyar kasılırdı. belirli meslek gruplarıyla ilgili böyle bir hassasiyet var. olayları kendi içinde değerlendirmemiz gerektiğine en bariz örnektir bu. her olayda öğretmene şiddet , doktora şiddet diye olayın kendisinden bağımsız bir meslek grubunu kutsarsanız sonuçları bu oluyor. parası olmayanı adam yerine koymuyor, eziyor , dövüyor. eskaza birinin şarteli attığında da memleket sizin gibi dangalaklar sayesinde ayağa kalkıyor.
 • okumuşun ettiği zulümdür.
  gariban anadolum, çok çekti bu zulümden.

  kıçı kırık memuru ilah beller anadolu'da köylüler. bir sebebi var demek ki...
 • bir adet katiksiz, afedersiniz, orospu cocugu icermektedir. senin gibi hocanin allah belasini versin.

  ayrica sen ogretmensin lan, adaletin parayla saglanacagini nasil savunuyorsun? senin yetistirdigin cocuklardan ne hayir gelir? umarim diplomasi en kisa surede elinden alinir.