şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sıraselviler alman hastanesi karşısındaki sokakta iki kız kardeşin işlettiği küçük kafe, bir de abi var, ya birinin kocası, ya abileri. kekleri, omleti ve soğuk sandviçi mükemmeldir, aslında her şeyleri mükemmeldir, tazeciktir. alman hastanesi çalışanları arasında çok popülerdir, bir ara bilgiden arkadaşlar da dadanmış, içerde bir fast foodcu havası estirmekteydi, umarım dejenerasyonda muvaffak olamamışlardır.
  • sanscritçe'de sevilen anlamına gelir ki daha çok şarap için kullanılır.
  • izmir merkezli bir tekstil firması. http://www.vena.com.tr/
  • özellikle tişörtleri gayet güzel olan firma( idi). öğrencilik zamanlarımızda izmir bornova'daki mağazasından kilo ile tişört alırdık. yazı baskıları enteresandı. "thack fish he beat her is she" yazan bir tişörtünü de almışlığım vardır.
  • 15 yıl önce 10 milyon * verip bir kemer almıştım. hala kullanıyorum. öyle sağlam çıktı ki, torunlarıma miras olarak bırakacağım.
  • cigli organize sanayi bolgesindeki fabrikasinda uretim yapan tekstil firmasidir. yanlis hatirlamiyorsam canoe markasi adi altinda da urunler uretiyordu. fabrikada outlet magazasi da bulunur.
  • latince de damar.
  • aynı zamanda bir star wars gezegeni.
  • izmir çiğlide tekstil ürünleri satan bir mağaza. efesus outletti sanırım. başka mağazalar da var. cillop gibi 3 tane kot aldım 60tl ödedim kampanya vardı 2 tane alsam 50 ödeyecektim. 170tl den 85 e düşen bi tane de çakma deri mont aldım.

izmirde olanlara bi uğramalarını tavsiye ederim güzel ürünler vardı. mağazadakiler de iyi ilgileniyor.

edit: bugün 3 pantolon daha aldım :)
  • buranın web sitesinden internetten kot sipariş verdim. arayarak sitede gözükmesine rağmen ellerinde o beden kalmadığını bir beden büyüğünü verebileceklerini söylediler. kotu çok sevdiğimden deneyeyim dedim.

kot geldiğinde gördüm ki bedeni büyük.

başka kotla değiştirmek istedim ancak siteye ne telefonlarından ne mailden hiçbir şekilde ulaşamadım. telefonları açmadılar, maile yanıt vermediler.

havaleli satın alma yapıp parasını yollamadım bana o şekilde ulaşırlar diye, o da olmadı.

herhalde battılar kapanıyorlar derken, telefonuma reklamlarını yollamışlar.

thank you vena, but princess is at another castle.