şükela:  tümü | bugün
  • efexor xr'nin muadili gibi duruyor
  • migrenime mükemmel gelen, ama sinir bozukluğuma hiçbir faydası olmayan tatlı sevimli hap.
  • bazı bünyelerde ciddi anlamda kabızlık yapabilen ilaç.
  • 75 mg olanı migrenim için verilen ve 3 günde göz kapaklarımın hakimiyetinin kaybetmeme sebep olan ilaç. başka kimsede böyle bir etkisi oldu mu merak etmekteyim.
  • benim üzerimde hiçbir yan etkisi olmadı, ilaç harika, sabah akşam 75 mg kullanıyorum. şimdi daha mutlu ve hiperaktifim, işime konsantre hayatıma adapte..

edit: bana biraz hafif kaçtı başka bir dep.e atladım.
  • efexor xr'ın muadili olarak görünse de gerçekte öyle olmayan ilaç. efexor'um bittiğinde yedek olarak elimde bulunan venegis'e başladım ertesi gün. aynı doz olmasına karşın ilaca yeni başlamışım gibi yan etkiler başladı, efexor'un geri çekilme etkilerini de eklerseniz birkaç gün ciddi sıkıntı yaşadım. ani ve nedensiz agresiflik, tuhaf gülme krizleri, baş ağrısı ve el ayak titremesi sonucu doktoruma koşa koşa gidip "mana bana bir efexor," dedim. o günden beri de venegis'lerle ilişkim merhaba merhabadan öteye geçmedi.
  • kişideki depresyonu, erken boşalmayı tedavi ederek çözdüğünü düşündüğüm ilaç. *

evet, böyle ilginç ve güzel bir yan etkisi var.
  • psikiyatristin depresyon nedeniyle verdiği 37,5'lik ilaç, sabah 9'da bir tane, 14'te bir tane kullanmam gerekmiş. yanında akşam 22'de kullanmam gereken cedrina verdi uyku sorunlarım için. bir iyi bir kötü yorumlar kullanma konusunda kararsız bıraktırdı. birkaç güne başlarım sanırım ve ilerleyen günlerde etkilerini yazarım. umarım sonra yamulmayız.
  • yaklaşık bir aydır depresif bozukluk tanısı ile kullandığım ilaç. ilk başladığım hafta doz değeri sabah bir adet 37.5'luk idi. ilk hafta boyunca aşırı iştahsızlık, mide bulantısı gibi yan etkileri oldu. ikinci hafta ise doktorumun isteği doğrultusunda 75 'lik dozlar halinde almaya başladım.iştahsızlık ve mide bulantıları birinci haftya göre biraz daha azaldı. bir aylık kullanım sonucunda pek de bir etkisini henüz göremedim. bir ara ağlama krizlerim azalır gibi oldu. yani yaşlar gözlerimden öyle kolayca düşmüyordu ama sonra yaşadığım bir kaç duygusal değişimden dolayı eskisinden daha da fazla ve daha uzun ağlamaya başladım. ha bir de boşalma süresini fark edilir derecede uzatan bir ilaç. libidoya etkisini henüz tam anlayamadım. ayrıca sizi intihara meyilli yapabiliyor. tedavi süreci boyunca editler ile değişimleri buraya yazmaya devam edeceğim.