şükela:  tümü | bugün
  • istanbul bağdat caddesi üzerinde bulunan komikli şakalı göz hastanesi.
  • istanbul kartal'da üsküdar caddesi'nde*bulunan garip isimli göz hastanesi.kuvvetle muhtemel ismi gaius iulius caesar'ın veni vidi vici sözünden esinlenerek 'geldim gördüm' demeye getirilmiştir.
  • ismi ilk okunduğunda doğal olarak akla veni vidi vici'yi getiren sağlık-sıhhat kuruluşu.
  • gerçekleştirdiği no touch operasyonunun detaylı bir deneyimi için şöyle
  • yaklaşık bir ay önce no touch laser göz ameliyatı (transprk) ile beni 4.50 miyoptan ve astigmattan kurtaran güzel hastane. op. dr. özer kavalcıoğlu ve hasta kabul ekibi çok ilgililerdi. hastaneyi de, doktoru da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  • istanbul bağdat caddesi'nde bulunan ve göz sağlığı üzerine çalıştığını iddia eden kuruluş.
    gerek -aynı zamanda ortağı da olan- doktor kadrosu gerekse de yönetimi nedeni ile uzak durulması gereken hatta kaçılması, kaldırımından bile geçilmemesi gereken ticarethane.
    "hiç kimsenin yapmadığı göz ameliyatlarını kimsede olmayan makinelerle biz yapıyoruz" yalanı ile fazla araştırma şansı olmayan, özellikle yaşlı emekli insanları sistemine düşüren bu merkez ve doktorlarını ve yönetimini tıp sektöründen ve de hukuki geçmişlerinden araştırmadan kapısından bile girilmemelidir.
    araştırılınca da zaten kapısından girilmeyecektir.
    operatör doktor kadrosunu araştırdığınızda kartal ve maltepe civarında aynı yalan dolanı geçmiş yıllarda sürdürüp sgk ve hastalarla yaşananlardan sonra o merkezleri kapatıp kadıköy bölgesine geçiş yapıp, aynı süreci bağdat caddesinde yaşamaya devam eden isimler karşınıza çıkar.
    yönetim ve kurumsal kimlik olarak baktığınızda ise bir şey göremezsiniz çünkü yeraltı kadar karanlıktır.
    bu sağlık ticarethanesinde size söylenen her şeyi, konulan her teşhisi, şart denilen ve en iyi kendilerinde yapıldığını iddia ettikleri ameliyatları mutlaka göz branşında daha ciddi, bilimsel ve şaibesiz merkezlerde kontrol ettirin.
    mahkemelerde kaç dava dosyaları var, sosyal medyada hastaların destan olmuş perişanlıkları var mı? şikayetçi olan ya da mahkemeye başvuran ya da tıbben gerekenin yapılmasını ve yanlış tedavilerin tazmin edilmesini isteyen hastalar yanıtları kemere takılan hangi eşyalar gösterilerek almaktadır mutlaka öğrenin.
    bunları okuyup gene de hemen ameliyat yalanına inananlardansanız da yapacak bir şey yok, sizler olacaksınız ki bu gibi yerler işlesin kaçıp gidene kadar...

ailesinden bir kişinin gözünü bu merkeze feda ettiğini sonradan öğrenen bir vatandaşın tavsiyelerini okudunuz.