şükela:  tümü | bugün
 • kendi spin-off filmi çekilecekmiş. alienvari orijinine sadık olsalar keşke diyeceğim ama, ben bile güldüm.

  http://www.superherohype.com/…enom-and-sinister-six
 • filminin adı venom carnage olarak duyuruldu.
 • 1) spider-man'in en tehlikeli ve en büyük düşmanıdır.(carnage da var tabii) aslında kötü adam sayılmaz değişik bir anlayışı vardır.masum insanlara asla zarar vermez üstüne üstlük zor durumda kaldıklarında insanları korur hatta bu yüzden masumları öldüren carnage'a karşı spider-man ile beraber savaşmıştır.

  2)black metal yapmayan fakat celtic frost, mercyful fate, mayhem gibi gruplarla bugünkü black metal soundunun ve liriklerinin belirlenmesinde büyük rol oyanayan efsane new wave of british heavy metal grubu. ayrıca early black metal olarakta gösterilebilinecek bir kaç gruptan biri.şarkılarında ise bıkmadan, usanmadan dinlenilme potansiyeli mevcuttur.
 • sony, film projesini tekrardan hortlatmış. bilindiği gibi spider-man için sony ve marvel anlaşmıştı. spider-man, mcu filmlerinde görünebilecek, solo spider-man filmleride mcu içinde geçecekti. spider-man olarak ise tom holland seçilmiş ve holland ilk kez captain america: civil war'da çıkacaktı.

  şimdi buraya kadar her şey yolunda gibi görünüyor. lakin sony, bu venom filminin tom holland'ın spider-man filmleri ile bağlantısının olmasını istemiyormuş. bu aynı zamanda mcu ile de bağlantısının olmayacağı anlamına geliyor.

  venom, spider-man ile var olan bir karakter. spider-man'siz bir venom origini olmayacağına göre sony'nin bu kararla yapmak istediği şeyi anlamsız buldum. ne yani bu film için yeni bir spider-man'i seçilecek. böyle bir şeyde olamaz. üstelik mcu'nun dünya'nın en popüler film serilerinden birine dönüştüğünü düşünürsek mcu'da geçen bir venom filminin fanları sevince boğması dışında sony'e çok büyük bir kazanç getireceğide kesin. bunlara ek olarak tom holland'ın civil war ve solo spider-man filminden sonra solo venom filminde de olası bir çıkışı yine venom filminin başarısını katlayacaktır.

  ama demek ki sony bunların hepsini elinin tersiyle itiyor. e zaten 23 jump street ve men in black crossover filmi yapmak isteyen bir şirkettende fazla mantıklı bir hareket beklenemez.
 • 5 ekim 2018'de vizyona girecek film. tom holland'lı mcu spider-man'inden ayrı ve bağımsız bir franchise olacak.

  https://twitter.com/…ited/status/842669578949984256
 • ilginç bir şekilde spin-off'unun yapılması planlanan hatta 5 ekim 2018 vizyon tarihini alan film. spider-man ile alakası yok ve korku/bilimkurgu karışımı olacak.

  ilginçtir, şuan vizyonda olan life filminin bir venom prequel'i olduğu söyleniyor. detayları ve haberleri birleştirince neden olmasın dedik ve üzerine kısa bir sohbet yaptık: tık

  --- spoiler ---

  venom'lu spider-man'n sony'e ait olması,
  venom'un da zeki bir organizma olması,
  dağılma şeklinin benzerliği,
  çizgi filmini izlediğinizde dünyaya geliş şeklinin benzerliğini düşününce acaba diyorsunuz ama büyük ihtimal sadece lafta kalacak.

  bir prometheus/alien beklemiyoruz değil.
  --- spoiler ---
 • zac efron başrolde yer alacağını duyurmuş.
 • tom hardy'nin başrolünde olacağı spider-man spinoff filmi. yönetmen ruben fleischer. 5 ekim 2018'de vizyona girecek.
 • tom hardy başrol olarak eddie brock yani venom karakterine can verecek. tom holland'lı homecoming'den daha fazla heyecan uyandırması için yeterli bir sebep.