şükela:  tümü | bugün
  • kakaolu bisküvisini,incir ve fıstık ezmeli bisküvilerini denediğim ve tahmin etmediğim şekilde başarılı bulduğum, yeni duyduğum gıda şirketi.
  • şimdiye dek türkiye sınırları içerisinde yediğim en iyi fabrikasyon bisküvileri üreten bursalı bisküvi üreticisi. keşke istanbul içerisinde daha çok bulunsa ve yaygınlaşsa. tebrikler.
  • eti ve ülker yanında halt yemiş dedirten.
  • fıstık ezmesi hastası biri olarak lush fıstık ezmeli bisküvisini çok lezzetli bulduğum marka. değişik bisküviler yapmışlar. hurmalısı da çok güzel. nasıl popüler olmamış anlamadım. daha deneyeceğim elmalı, incirli, tahinli çeşitleri var.
  • (bkz: frutola)
  • espressolu ve tahinli çeşitleri lush adı altında; incirli ve elmalı çeşitleri frutola adı altında satılan bisküvici.

http://ithalgidabursa.com/venus-gida.php

istanbul'da kaldığım dönemlerde hiç görmedim ama daha çok çanakkale gibi çevre ufak illere dağıtım yapıyorlar galiba.
  • a101'de champs original adlı bisküvisini alıp denedim,tadı gerçekten diğer markalara göre çok iyiydi.daha sonra başka ürünlerini bulamayıp firmaya mail attım.sağolsunlar bir koli ürünü denemem için hediye ettiler *

champs serisinde favorim-original
    lush serisinde favorim-fıstıklı ve tahinli