şükela:  tümü | bugün
  • kendisinin kedi patisi ısırma önerisini gerçekleştirmem üzere yüzüme esaslı bir tırmık darbesi almama vesile olmuş yazar.

yok birşey değil bahsi geçen kedi olaydan sonra yaptığının kabahati anlamış ceza yememe uğruna keita gibi yerlere yatmış kıvranmış olay yatışınca da kalkmıştır *
  • #21236292 nolu entrysindeki ankara müdafaasıyla ccclimonreyizccc mefhumunun içini doldurmuş badimdir.
  • yalnız kedi değil bütün hayvanları seven, sayan yeri gelincede kollayan yazar ama gel gelelim bu onu iki ayaklı hayvanların gazabından kurtarıyor mu ? hayır *
  • kadın-erkek ilişkileri konusunda kafamı toparlamamı sağlayan ankara fedaisi.
  • manevi değeri yüksek insan, içi dışı güzel kardeşim.

hayvansever biri aynı zamanda.
    hayvanları çok seviyor. bazı hayvanları ekstra seviyor. bu kısmı önemli.

ayrıca bir gün venüs'ten gelip görümcelik yapacak.
  • #22012731 şu şekilde de anında satış yapan yazardır.* * * *
  • google görsellerde, ismini ve soyismini arattığında; kamer genç'in gençlik fotosu çıkan yazar.

sanırım evren kendisine bişey anlatmaya çalışıyor..
  • evrendeki tüm kedilerin manevi hamisi; ankara'nın asli, bodrum'un ve yalıkavak'ın fahri hemşehrisi. asla saygıda kusur etmediğim, her yerden hemşehrim.
    emrinizdeyim savcı hanım.
  • ne buluyorum kendisinde bu kadar anlamıyorum. sorsan kardeşi bile yok, bana ankarayı özlettiriyor, hala içinde bir çocuk var büyümemiş, üstüne bir de tehdit, şantaj gibi alışkanlıkları var. kısacası gıcık olmak için her bir sebep var kendisinde, ama olamıyosun işte. sayesinde en sevdiğim renk oldu mesaj butonu yeşili. sabah akşam bekler oldum mesaj gelsin de eğlenelim diye. öyle bağımlılık yapmış kendisi fark etmemişim. klasik müzik dinletmesi mi dersin *, şirinleri tekrardan izleme şansını vermesi mi, yoksa içkiye özendirmek mi dersin * *,hepsi var. öyle mikemmel bi kişilik. daha fazla da anlatırdım kendisini ama işte sonra dava filan açar bana başımıza bela almayalım. zaten ağır sapık damgası yeme durumum var kendisine karşı.*
  • sayısının artarak artması gerektiğini düşündüğüm kişilerden....