• imar hukuku hakkinda hicbir sey bilmedigi halde atip tutan yazar.
  • kendisine "sadece sen ve ben" diye tırıvırı yapanların nedense bunu sözlüğe yazdığı ağaç. "sen ben ve bir miktar bunu okuyan sıkıntıyla internette gezinen genco" kümesinin bir elemanı sanırım.
  • nicki içimi ferahlatan yazar. limon venüs ağac falan ne güzel şeyler. ayrıca güzel de yazıyor.
  • bir zamanlar kedi olarak yaşarken bir şekilde günahlar işleyip, sonra da ceza olarak insan olup dünya alemine gönderilmiştir, böylece ilahı alem sınavını insan olarak vermek zorunda kalarak aramıza katılmıştır...
  • (bkz: kayıp)

nereye gitti ki?
  • bugüne kadar gördüğüm en şirin eve sahip olan bu arkadaş, bugün o şipşirin evde bana beze yaptı. tarifi harfi harfine verdi, ona rağmen şu an 90yaşındaki ninelerin memelerine benzeyen bişeyler fırında.. olmicak. neden? çünkü bu arkadaşın elleri güzel, kalbi güzel, kendisi de güzel zaten. bezesine yansıyo!
    uzun uzun da dinledi beni. kimseye-en yakın arkadaşlarıma bile açıkça anlatamadığım herşeyi anlattım hızlı hızlı. dinledi hep, umut verdi sonra. ama pışpışlamadan..
    hep gülmeli! hep mutlu olmalı! ben ondan daha mutsuzum neticede. bunu düşünüp benim için üzülmeli evet ama kendisi için mutluluktan ölmeli!
  • kafamdaki deli soruları kurduğu toplam 10 cümlede cevaplayan, aylardır büyütüp durduğum meseleleri ise 2cümleyle sonuca bağlayan, kahve seanslarında bundan sonra ses kaydını alıp, hayat dersi niteliğinde açıp açıp dinleyeceğim keşke öz kardeşim olsa, aynı evde yaşasak dediğim muhteşem dost! seanslarımızı arttırırsak, daha güzel bir hayatım olacak, mutluysam sebebi olacak! kalplerden bir demet..
  • aylardır beklediğimiz mükemmel gün sonunda gelmiş, dev dudaklı (anası kılıklı) bir balyanak bu harika kadın tarafından üretilmiş, tüm çevrelerde coşkuyla karşılanmıştır. ayrıca doğum resimlerinde bi insan daha ne kadar güzel olabilir onu da kanıtlamıştır cümle aleme. haa bi de çocuğuna da öyle güzel bir isim koymuştur ki, bizim gibi atatürk aşıkları her duyduğunda yaaaaağ harika deyip mest oluyor.
    esaslı anadır yani. hastasıyız.
  • bugün turuncu kısa saçlı kafasıyla yapıp, beni ağlatan kurultay konuşmasını dinledim yine. kendisine vermem gereken bir kurultay cd'si var, itiraf edeyim. o kadar hayvansever ve yaptığı işi o kadar benimser ki, kurultayın açılış konuşmasındaki cümleleri, vurguları özellikle, salonu gizli gizli ağlatmıştı... beni bugün, tekrar olduğu gibi... iyi ki var!

gelelim turuncu kısa saça! aslında siyah haline bayılmıştım, ama turuncusu olmamış yahu. saçları uzun olsun hep! dalgalı dalgalı upuzun! öyle çok güzel! hep güzel ama, öylesi çok güzel!
  • bana sözlüğü sevdiren yazar.
hesabın var mı? giriş yap