• strangers ile tanıdığım, the city ile yakın bir arkadaşımın duygusal boşluğuna tanık olduğum, run ile hayran kaldığım ve tam unutmuşken secrets ile yeniden çılgınlar gibi dinlemeye başladığım müzik grubu.

dinleyiniz, severseniz dinletiniz.
  • yanlış hatırlamıyorsam geçen sene mayıs ayında ayrılan grup. şimdiye kadar çıkmış 4 ep'leri mevcut ve hepsi birbirinden iyi: gold, ruby, sapphire ve emerald isimleri.
    grup üyeleri j ve s dağıldıktan sonra, j neovaii isimli proje ile ortaya çıktı, yanında vokal olarak bilinmeyen bir abla var. s ise mia vaile ismiyle müzik çıkarıyor şu an. neovaiide eski tat var severek dinliyorum, mia'nin müzikleri pek hoşuma gitmedi, eski parıltısı yok.
  • youtube playlistlerinde diğer remixlerin arasında kaynayıp gitmesinden rahatsızlık duyduğum güzel grup. ben de "run" şarkına gelip kalanlardanım.

şarkıları o kadar yüksek ritimli ki, dinlerken yorulan ben, bunları düzenleyenler ne kadar çalışmıştır diye düşünmeden edemiyor.
  • (bkz: mia vaile)
  • sakin zamanlarda dinlenecek en iyi ikilidir, hem hareketli hem duygu dolu olabiliyor şarkıları.
  • set free isimli şarkılarını defalarca dinlediğim grup.
  • (bkz: run)
  • 4 tane efsane albüm çikarip 5 yil ortalarda gozukmeyen dj. herkes "run" ve "set free" isimli parcadan bahsetmis. ben de "lay here" isimli underrated parcasini birakayim.
  • az önce play listemde denk gelen grup. denk gelince tabi beni maziye götürdü yine. ayrıca aklıma gelmişken j ve s nin açılımını da yazayım. j olan jonathan atar, s olan ablamız da shiri avivdir.
  • kendilerine yeni denk geldim. run, set free, standby, nasty freestyle sevdiklerim.
hesabın var mı? giriş yap