şükela:  tümü | bugün
  • yakında kanal d'de başlayacak dizi. sevda erginci ve ali il başrolde. iyi görünüyorlar. başlasın da bakalım.

fragman için buyrun.
  • fragmanı kalbim egede kaldı dizisine benzeyen dizi. onda da istanbulda yaşayan 2 genç yolda ufak bi kaza gibi bişey yaşıyodu, kızın babannesiyle çocuk galiba beşik kertmesiydi, miras için evlenecekler miydi öyle birşeyler. neticede tek fark sanırım bebek şu an.
  • internet reklamıyla denk geldiğim fragmanını izleyince bu türk dizi sektöründe çalışan bir tane aklı başında kimse olmadığına karar verdim. hadi oyuncular nişantaşı uşağı ve bilmiyorlar yerel ağzı. yahu şu dizi castının içinde bir tane bile gaziantepli çalışan yok mu "ağam siz bu gelini antepli etmişsiiiz amma bu gelinin konuşuğu heç bir şeye benzemiy. ellaam siz bu işi bilmiyniz" diyecek. gaziantep ağzı çok kaba da değildir üstelik. beceremiyorsanız yapmayın. çok eğreti ve yapmacık duruyor. dahası hiçbir şeye benzemiyor.
  • ali il'i poyraz karayel'den dolayı fazlasıyla severiz. yaptığı işe katkımız olsun diye izlemek istedim bu yeni dizisini ancak 15 dk zor dayandım. komedi desen komik değil, klişe ama hoşluk katacak hiçbir detay yok, tutkulu etkileyici bir aşk zaten çıkmayacak belli. bu kadar kötülüğü haketmiyorum diyerek kapadım televizyonu.
  • o tombiş, tatlı mı tatlı bebeğin hatırına bu akşam ki bölümüne katlandigim dizi.

allahım! o nasıl bir güzellik, tatlilik yerim. bu aksam, bu bebek sayesinde iyi kötü bir reyting almıştır. ama ilerleyen zamanları o tatlı bebek bile kurtaramaz.

olmamış dizi.
  • tipik bir yaz dizisi.

çöp.
  • öncelikle ortalama bir adamdan daha vasat olan ali il'e bir sürü kadının neden yazıldığı mevzusu the x files'a konu olacak kadar fantastik... dizi ise çok sevilen aşk yeniden ve bir zamanların fenomen dizisi beşik kertmesi'nin harmanlanmış hali gibi... sevda erginci çok güzel ama şiveler filan maalesef sallanıyor, bebek su ise her bebek gibi harika ve çok sevimli...

karşısında atv'nin gururlu ve total izleyici kitlesi için ilgi çekici fakirleri kanatsız kuşlar,

aynı zamanda star tv'nin ikinci kiralık aşk denemesi aşk ve meşk dolu dizisi ateşböceği var.

işi zor ama zevkler ve renkler biliyorsunuz.

sevgiler.
  • bu dizi kanal d için büyük bir fiyaskodur. dünyanın en sevimsiz adamını başrol yapmışlar. fragmanları bir şeye benzemiyordu, bu işin nasıl kabul edildiği konusunda derin şüphelerim vardı. dizi daha beter çıktı. hele sürekli başroldeki hanıma köylü kızı diye hitap eden 2017 model memoli bu lafı o kadar çok tekrarlıyor ki resmen tiksindim.
  • gaziantep şivesinin saptırılmış ve abartılmış haliyle, gaziantepli'ye yüklediği saçma karakterlerle bir şehir karalaması yapan dizi.

gaziantepliler yüz çevirip, tepki koymalılar.
  • izledikçe o güyya antep şivesi konuşan tüm oyuncuların ağzına bütün antep etsin diye içimden geçirdiğim dizi. rastladığım çok az bir kısımda burma bıyık bkm oyuncusu dışında antep ağzına yaklaşan bile yok.