şükela:  tümü | bugün soru sor
  • burcu emersoy'la ver fırına.
  • keşke içinde ben de olsam dediğim ilk yarışma programı.
    bölümlere bakılırsa yarışmacılar çok yetenekli. onlar hazırlıyor ben ekran karşısında ağzım açık izliyorum. arda türkmen, emel başdoğan ve burcu esmersoy da programın tatlılığına tatlılık katmışlar. yarışmacıların tek derdi ise ortaya güzel bir şeyler çıkarmak. bi de pınar isimli bi yarışmacı var, onda bree van de kamp havası sezdim sanki. yaptığı pastaların görselliği çok güzel, belli ki tadı da güzel ama fazla mükemmelliyetçi. hiç hata yapmazmış gibi.
    daha amatör ruhlu kişiler yarışırsa çok daha heyecanlı bi program olabilir bence.
  • yarismacilari azarlamadan, reyting icin cirkinlesmeden de yarisma programi yapilacaginin resmi. sadece yemeklerin konusuldugu yemek programı daha ne olsun? umarim seviyeyi dusurmeden devam ederler.
  • acun'un kanalından beklemeyeceğim kadar güzel bir yarışma programı. özellikle tatma kısmında jüri de, yarışmacılar da çok eğleniyorlar. yermeden, sürekli överek yorum yapıyor jüri.

bir de son aşamada sınırlı bir tarif verilmemesi, yarışmacının yeteneğine bırakılması hoşuma gitti.

olmuş bence bu.
  • ekranlarda gördüğüm en güzel yemekli yarışma programı. hani burcu esmersoy bile sinir etmiyor. yarışmacıların hepsi birbirinden saygılı ve normal lan, çok garip. izleyin, izlettirin.
  • "televizyonda guzel bir program olunca farkediliyormus" dedirten program. hangi ev hanimiyla konussam takip ettigini ogreniyorum, ben de denk geldikce izlemeye calisiyorum, yarismacilarin itilip kakilmadigi bir yarisma izlemeyeli yillar oluyor, yapanin edenin eline saglik.
  • burcu zımbırtısı olmayaydı iyiydi ama...
  • kimsenin kimseyi aşağılamadığı, kimsenin kimseye hakaret etmediği, yarışmacıların ve jürinin nezaket sahibi oldukları bir program. ne trajedi var, ne de dram! oh be! böyle de yarışma olabiliyormuş, uzun zaman sonra bunu gördük.
  • yarışmadaki insan ilişkileri için bile izlenesi programdır. kimse kimseyi aşağılamıyor, herkes birbirine yardımcı oluyor. rakipler birbirinin kuyusunu kazmıyor. diğer yarışma programları kesinlikle bu programı örnek almalı.
    ilk hafta program daha uzun sürüyordu ve yarışmacılar her gün eleniyordu. yarışmacıların her gün elenmesini çözdüler, fakat bu sırada program kısaldı. açıkçası tarifleri daha çok izlemek istiyorum. arda ile emel'in tarifler sırasında verdiği püf noktalar çok yararlıydı. kendini göster etabında çok özgün tarifler çıkıyor, bunların üzerinde daha çok durulsa üç beş bir şey kapacağız. son olarak yaşasın yemek yemek!
  • izlemekten büyük keyif aldığım yemek yarışma programı.
    yarışma kısmıyla değil de, tarif kısmıyla çok ilgileniyorum. arda türkmen ve emel başdoğan'ın verdikleri püf noktaları şahane. (bkz: bütün iyi kekler ıslak olur) sadece tariflerin gram üzerinden değil de, bardak, kaşık, kase gibi kolay ulaşılabilir ölçü birimleri üzerinden verilse ve de kaçar dakikadan, kaçar derecede pişirildikleri söylense harkulade olacak.