şükela:  tümü | bugün
 • "hastalık, algılama ve düşünme yetilerinde meydana gelen bozukluklara bağlı olarak kişinin davranışlarında da değişime, bozulmalara yol açar. bu bozulmalar neticesinde şizofreni hastası, kendisini rahatsız etmeye başlayan dış dünyadan bağımsız, kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi kendine yeni bir dünya kurmasına yol açar." wikipedia.

  şimdi izleyebilirsiniz.

  a haber - ver mehteri ver
 • ahaber, sabah ajansı programı açılışında erkan tan tarafından mehter marşı eşliğinde içten sarf edilen söz öbeği.

  "düşmanların alayınaa... gider.. mehteer!"

  çok iyi be!

  ver mehteri
 • dolar uçsun,
  saçma sapan savaşların arasında kendimizi bulalım,
  koynunda beslediği dostları ülkeye darbe yapmaya çalışıp insanları öldürsün,
  ab "siktirin gidin lan" desin...

  siz hala "ver mehteri"...

  veren veriyor sevgili cahil,
  allah belamızı veriyor cümleten.
 • marmaris otogarındaki bir kafede sabahın köründe birkaç servis şoförü, kafenin çalışanları ve bir-iki yolcuyla bilinçsiz-beraber izlediğimiz ahaber programındaki çok-itici adamın samimiyetten uzak hareketler ve mizacıyla yaptığı şovun layt motifi. orda otururken, etrafımdakilere baktım. evet, tam olarak bize hitabediyordu. o gözle güzel bir güne başlama programıydı. söylediklerine kulak verdim biraz. tutamadım herhangi bir yerinden. sinirlenirdim ama sinirlenmedim. çünkü orayı ora yapan şeylerin başındaydı o açık televizyondaki acayip adamın söylediği ver mehteri lafı. atmosfer güzeldi, yaşadım, kalktım.
 • haçlı siyonist ittifakı,
  içimizdeki haçlılar,
  algı operasyonu,
  chp zihniyeti,
  ayar,
  gider,
  gibi daha nice kutsal kavramı sabah programlarında sıkça kullanan bir zamanların fethullah destekçisi soytarı kişinin favori sözleridir.
 • tarihi sol kroşe'nin tozlu raflardan gelip bu elemana mehteri vermesini istiyorum. hatta kanli canli hali gozumde bile canlaniyor. cengiz üstün'e selam olsun.
 • referandumdan evet çıkmış
  kılıçdaroğlu ve saz arkadaşları bir kez daha kaybetmiş
  hayırcılar ağlamaya başlamış
  yenilgiye kulp aramışlar
  her türlü çamur atmada birbirleriyle yarışır olmuşlar
  ver mehteri ver
 • benzin 5 lira 14 kuruş olmuş. dış güçler tarafından kıskanılmazsak günün birinde daha da düşebilir , neyse verelim mehteri titresin avrupa.