şükela:  tümü | bugün
  • hem yazar kasa hem pos cihazı. pos çektiğinizde satış fişini de veriyor. 2 yıl içinde türkiye'de üretimine başlanacakmış.
  • mt grubuna aittir ki o grup da sancak'lara aittir*. ve ne hikmettir ki bakanlığın zorunlu tuttuğu yazar kasa pos cihazı üretiminde tekeldir. yani bakanlık yazar kasa pos cihazını değil, vera delta'yı zorunlu tutmuştur.

sonra soruyorlar bize bir iktidar kendi zenginini nasıl yaratır? al işte sana giriş dersi, buna bak her şeyi öğren.
  • bugün yemek yediğim dönercide gördüm (evet döneri bile kartla ödüyorum) ne çüke dermandır çözemedim (evet dönercide bile kafayı yazar kasaya, pos'lara takacak kadar kafayı yedim). pos'tan büyük, yazarkasadan küçük, elle tutulup şifrenizi girin demek için absürt derecede büyük, beyaz, iğrenç tasarımlı bir alet. bi de mecbur falan tutmuşlar, enteresan tekelleşmeler, zenginleşmeler.

esasında mantık çok güzel, zaten her seferinde düşünüyordum ulan bir mağazada yedi tane pos cihazı olur mu, bu kadar alet ithal etmenin manası ne. bi tane yap herkes oradan kullansın. sanırım o işe yarıyor bu. ama hacıt yani. biraz daha güzel yapaydınız. yapabilirdiniz.

neyse 1 temmuza kadar haraçlarınızı ödeyin mt grubuna. zengin olmaları lazımmış acilen. rabbim delta pos dedi. al sana maliye bakanlığının onayladığı cihazların listesi, götün yiyosa başka cihaz koy:

http://www.kayrateknik.com/…marka-ve-modelleri.html

edit. gerçi 1 temmuz'a kadar değil de 2016 demiş o linkte. bilemiyorum kafam karıştı.
  • ne yaparsanız yapın bu iğrenç aleti almayın. kendisi sorun servisi sorun, kağıdı bile servisten almak zorundasınız. evlerden ırak..
  • sık sık arızalanan ve mağdur eden cihaz. windıws 95 bile bunun içindeki os'tan 1000 kat iyidir.
  • gunlerdir her yerde ama her yerde(billboard'larda, tv kanallarinda, gazete sayfalarinda, dergilerde, radyolara her yerde) reklamini gorup killandigim pos cihazimsi seyin markasi. bu nasil bir paradir arkadas adam trilyonlar doktu reklama, kazandigi parayi dusun artik. sancak ailesinin sahip oldugu mt bilgi teknolojileri ne isse 2013'te tek basina almis isi. goturuyor paralari. tabii rekabet de yok uyduruk mali kakala esnafa ondan sonra esnaf dusunsun. vermeyin olm akp'ye oyunuzu iste, vermeyin artik, esnafini koylusunu, iscisini emeklisini, memurunu ogrencisini rezil ettiniz bir durun artik be.
  • çalıştığım bankanın sadece kredi kartını okuyabiliyor. banka kartını okuyamıyor. bense kredi kartı kullanmaktan nefret ediyorum. bu yüzden, siparişlerime "vera marka pos cihazı göndermeyin" notu düşmek adetim oldu. işe yarıyor mu? bazen.
  • son 10 yılda yapılmış en kötü pos cihazıdır.
    öncelikle boyutu, diğer firmalar daha küçük pos cihazı üretme yarışında iken bu adamlar yazar kasa boyutunda pos yaptılar, içerisinde yazar kasa özelliği olması önemli değil, diğer firmalar da yazar kasa pos yapmaya başladı ve boyunları mevcuttaki gibi küçük.

sırf hükümete yakınlar diye ilk bunlar yaptı, millet de mağdur olmamak için almak zorunda kaldı, oysa ki diğer firmalar da pos üretmeye başladı, eğer yazar kasa pos almayı planlıyorsanız sakın ola ki vera'dan almayın.
  • buradan tüm eve servis veren işletmelere ve yemeksepeti.com kurucusu nevzat bey'e sesleniyorum: bu aleti işletmenize ve iş ortaklarınıza kullandırtmayın. konnekşın error bu arkadaşın olayı çünkü.