şükela:  tümü | bugün
 • chatroulette'in dil öğrenme amaçlı olanı.dil seçenekleri arasında henüz türkçe yok.
 • yurdum hayvanlarının ingiliz hatunlarla muhabbet etmek için can attıkları yer.
 • yabancı dil öğrenme hedesi.bi deneyelim bakalım. benim davetimle gelirseniz öğreniriz bi şeyler belki.
  http://verbling.com/i/75758905790516257785
 • ingilizce video sohbet sitesi.
 • sadece inglizce değil ispanyolca da öğrenebilirsiniz.
 • https://www.verbling.com/community faydalı sohbet odaları da mevcut site.
 • yabancı dil öğrenmek için kullanılabilecek harika bir platform. özellikle kendi adıma ingilizce konuşma pratikleri yapmamda büyük faydası oldu. başlangıçta farklı farklı hocalardan deneme dersleri alarak, benim için en uygun hocayı bulmaya çalıştım. en uygun olduğunu düşündüğüm hocayı bulduktan sonra da, haftalık 1 saatlik düzenli dersler almaya başladım. ders sırasında anında geri bildirimler vermesi, hatalarımı düzelterek doğruyu anlamamı sağlaması, daha akıcı konuşmam konusunda büyük fayda sağladı. sıfırdan ingilizce öğrenmek konusunda ne kadar faydalı olur bilemiyorum ancak ingilizcesi belirli bir seviyeye gelmiş olanlar için mutlaka faydalı olacaktır.

  paylaştığım linki kullanarak üye olmanız durumunda 5 dolarlık bir hediye krediniz oluyor. bununla isterseniz bir deneme dersi alabiliyorsunuz. sistemle ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplayabilirim

  verbling.com/i/hopbiladeryavas?s=t
 • speaking'i ilerletmek ve pratik yapmak için haftada 1 saat ders almayı düşündüğüm platform. şu an halihazırda ders alan varsa beni yeşillendirebilirse çok sevinirim.
 • türkiye'de pek bilinmiyor olmasına şaşırdığım site. aradığınız hemen her dil için native öğretmenler bulabilirsiniz, fiyat olarak da türkiye'de yabancı bir öğretmenden birebir ders almaktan çok daha uygun olur. cambly gibi ama daha derli toplu. bildiğim kadarıyla çok daha eski.

  ders almak dışında ders vermek için de çevremde epey bir kişiye tavsiye ederim yıllardır. herhangi bir dilde kendine güvenen hemen herkes evinden ders verip harçlığını çıkarabilir mesela. * türk lirasının vaziyetini düşünürsek epey iyi kazanırlar hatta

  öğrenciyim, burası da bana pahalı geliyor diyenler de bana mesaj atabilir. birkaç arkadaşa belki bi faydamız dokunur
 • verbling , yabancı dil öğrenmeyi çevrimiçi hale getiren amerikan şirketi.

  yabancı dil öğrenmek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka o dili bilen birisi ile konuşarak geliştirmelisiniz. bunun için en basit yol skype üzerinden ders almaktır. adamlarda bunu düşünürek sistemlerini kurmuşlar. burada skype üzerinden ders verilmiyor direkt kendi sitelerinde video chat sistemi var derslerinizi orada birebir olarak yapıyorsunuz.

  avantajları
  - hocalar direkt o dilin yerli konuşmacısı yani bu demek oluyor ki bir dil öğrenmek istiyorsanız ben bu öğreneceğim dilin konuşmacısını nerden bulacağım derdi ortadan kalkıyor.

  - öğrenmek istediğiniz dilin konuşulduğu ülkeye gitmek zorunda değilsiniz bu size konaklama yeme içme uçak bileti gibi yüksek giderlerden tasarruf etmenizi sağlar. oranın kültürünü öğrenemezsiniz o ayrı.

  -sıkıcı kurslara gitmek zorunda değilsiniz bu yine size yolda harcadığınız vakitten ve nakitten tasarruf etmenizi sağlar

  kısaca bir özet yaparsak dil öğrenmek istiyorsunuz o dili pratik etmek istediğiniz bir kişi yok. buraya üye oluyorsunuz onlarca öğretmen arasından dilediğinizi seçiyorsunuz tabi öğretmenin takvimine bakarak daha sonra ayarlanan gün ve saatte atıyorum amerikalı stacy hocanla çevrimiçi dersinizi yapıyorsunuz. ücretlendirme dolar üzerinden

  verblig rakibi bir sistem daha var ben onuda kullandım iki sistemin tek farkı diğerinde skype üzerinden de ders verebiliyor hocalar. bu da insana kolaylık ve esneklik katıyor. bu skype olayı verbling'e de gelse fena olmazdı.

  (bkz: preply.com)
hesabın var mı? giriş yap