şükela:  tümü | bugün
  • evde tıkıldığım şu günlerde paslanmamı engelleyen insan. youtube kanalı var, pilates yaptırıyor. hareketi nasıl doğru yapıp nereyi kullanıp nereyi serbest bırakacağınızı tane tane, güzel güzel anlatmış sağ olsun. ayrıca henüz kendimi de sakatlamadım.

bu arada yanlış anlaşılmasın, şikayet etmiyorum evde olmaktan. sağlık çalışanları cephedeyken, şantiyeler hala çalışırken, motor kuryeler virüsü aç kalmaya tercih etmişken, yevmiyeli çalışan bir sürü kara kara napacağını düşünürken, bi sürü çalışan işten atılmışken "evde sıkıldım" demek ayıp bi şey. madem evimin güvenli dört duvarının arasındayım, madem bi şekilde bu lükse ulaştım, bari kendime iyi bakayım.
  • gerçekten soyadı gibi kutsal bir iş yapan sporcu-eğitmen. daha birçok güzel kariyer sıfatı da var, ben bu kadarını yazıyorum. karantinanın en güzel kısmı kendisi. videoları için sabırsızlanıyorum. kendi adıyla her gün saat beşte ders veriyor instagramdan. bir de ekstra pazartesi günleri türkiye saatine göre 21:00 de oysho hesabında konuk olarak izlenebilir. her ders tüm vücudu çalıştırıyor. bacağın her yeri, sırt, kollar... aklınıza ne gelirse. on farklı pilates hocası gördüm, belki sayıca çok değildir ama yine de verda kutsal bi tane. tavsiye ediyorum. bir gün bizzat ders alma şansım olur mu bilmiyorum ama alanlar çok şanslı gerçekten. kendisine - - - kendimize----- teşekkür ediyoruz.
  • bu dönem instagram hesabından her gün farklı tür antrenman yayınlayan, kimisi hafif gelse de barre cardio dersleri hem iyi terleten hem de bence en eğlencelisi olan tatlış eğitmen.
    karantinadan önce oysho vadiistanbul mağazasında da haftada bir gün yoga eğitimi veriyordu.