şükela:  tümü | bugün soru sor
  • verseler suç vermeseler suç günah keçisi kızlarımız tarafından dile getirilmiş samimi bir sitemdir.
  • kızın ‘vermesi’ için her türlü piçliği yapan hatta kız vermeyince adını çıkartıp iğrenç iğrenç konuşan amına koduklarım bu işin neresinde?
  • ağır bir kezban söylemi. iğrenç olmanın cinsiyetle ilgisi olmadığını göstermiştir.
  • başkasıyla rodeo yapmışsa, bende evlenmem. evlenmicem. ne gerek var rodeo varken. :)
  • pisliksiniz.
    o kız "versin" diye götünde kırk takla atarsınız, her türlü maymunluğu yapar sonra da ahlak bekçisi kesilirsiniz. bu boku yiyio de bu boku yediği kızı yadırgayan kaç dallama varsa inşallah öyle biriyle evlenir ki dilini ısırmadığına bin pişman olur.

ne zaman buraya girsem; bakire kadın, topuklu giyen kadın, bilmemne kadın, kadın da kadın.. lan salak, kadın olmasa sen olmazdın. ne bu aşağılama şeysi habire
  • hayatımda gördüğüm en saçma argüman olarak yerini almıştır.
  • bu kadar kaba bir başlık açmak pek olmamış ama çok da yanlış değil gibi. yani şöyle kibarlaştırabilirsek hareketli seks hayatı olan, aşk meşk yaşanan o yirmili yaşları geçmiş, belirli bir gelire ulaşmış erkekler evlenmek istemiyor ha keza aynı şey kadınlar içinde geçerli. işte onlar birbirlerini buluyor.
  • gayet haklıdır amk. manavdan bi tane şeftali isteyin, adam önce şeftaliyi yalasın sonra da size uzatsın, hadi alın bakalım. (not: şeftali gelişi güzel verilmiş bir örnektir)
  • tamamen yanlış önerme.

evlilik istemeyen erkeklerin bu düşüncesinin en temel sebebi; "veren kızlar" değil "düğünde erkeği siken kızlardır.". adetti, gelenekti, töreydi derken bir düğün 150.000 tl'den aşağı çıkmamaya başladı. cinsel organlarının altın kaplama olduğunu düşünen kızlarımız "düğün" adı altında kendilerini satışa çıkarıyorlar.

- şu kadar altın olacak!
    - şu elbise kesinlikle olmalı!
    - hani benim beşi bir yerdem!
    - kardeşime de elbise isterim hem bizde adettir!
    - yaa ben bir kere evleniyorum ama sen çok cimrisin. o 30.000 tl'lik gelinliği bana alacaksın! yoksa bu iş biter!
    - koltuk takımı rahat edebileceğimiz değil pahalı olan olsun. yoksa arkadaşlarıma nasıl hava atarım.

ve daha yüzlercesi.

şimdi evlilik hadisesi soygun durumuna evrilmişken kim evlenmek ister? hem bunun daha evlendikten sonra, sunum yapıyorum ayağına erkeğin gözlerini kanatma evresi var.

zihniyetinize çakayım.
  • erkegin sadece almak(?!) icin evlendigini sanan kezban soylemi.

@strapon, yalakalik yapmanin anlami yok. buradan sana is dusmez.