• tüm paramla 68 den alıp 28 gün bekleyip 70 den sattığım hemen iki gün sonra 300 lere çıkan şuan 400 lere çıktığın öğrendiğim coin. benim yüzümü güldürmedin.
  • sıkı bir verge takipçisi olarak kısa hikayesini anlatayım;
    bu olay iki hafta içinde oldu:
    - 97 satoshide idi. 4000 tane aldım.
    - 117 satoshide idi 3000 tane daha aldım.
    -125 satoshiye geldi, hepsini sattım (büyük mallık)
    -117 satoshi ye geldi 10bin tane aldım
    - 440 satoshiye geldi satmadım
    -231 e kadar geriledi satmadım.
    -390 a yükseldi satmadım
    -940 oldu satmadım
    şimdi 690 720 arası gidip geliyor. belki 500 e düşecek ama 231 i tekrar görmeyecek. yani istikrarından kastım budur.
    yatırım tavsiyesi mi? delirdin mi? tabi ki değil bu kadar şeyi sen alma kaçır, ben arabamla yağmurlu havada otobüs durağının önünden geçip sana üzüleyim diye yazdım. ytd.
  • pazartesi girdiğim crypto serüvenime dün bitcoin cash alarak başlamıştım. gece fiyatı uçmuş. bugün de sabah verge aldım 500 tane 0,7 den. 100% artmış.

hehe... artık ben de yazabiliyorum şöyle soktum böyle gömdüm diye...

mesaj atmayın tüyo falan almıyorum.
  • ingilizce eşik anlamına gelen söz..

cümle içinde kullanacak olursak mesela: women on the verge of a nervous breakdown***..

ayrıca (ara: on the verge of) = (ara: eşiğindeki)
  • dolandırıcının teki tarafından yönetilen dogecoin klonu. alemin enayisi bitmiyor arkadaş.
  • 17 nisan salı akşamı saat 17 de yapılacak açıklamayla yerin dibini göreceğini düşündüğüm coindir. bu filmi çok izledik. umarım yanılırım ama kaç defa kaybettim bu mantıkla. mutlaka bir stop seviyesi belirleyin. temkinli olun.
  • klasik pump-dump coinine dönen coin.
  • bu gece pompalanacak gibi görünüyor. çok da gaza gelmeyin 1100 ü geçmeden sat sat sat moduna geçin
  • kendisinin eski adı dogecoindark'tır ve bir shitcoin olan dogecoin'den forklanmıştır. şu an bu kadar ciddiye alınmasıyla karşılaştırınca komik bir tarihi var.
  • forbes dergisinin internet sitesine yükselişi konu olmuş yanılmıyorsam;
    ref linki değil ya korkmayın haber linki
hesabın var mı? giriş yap